Весільні тости нареченій

У розділі знайдено 5 тости нареченій.
Прислів'я говорить, що перше багатство в житті — це здоров'я, а друге — дружина. Хороша дружина — половина щастя. З доброю дружиною горе — півгоря, а радість удвічі більша. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів'я і вип'ємо за неї!
п
Одного разу француженка, американка й українка почали сперечатися про те, що потрібно чоловікові, щоб він кохав дружину вічно? Француженка сказала, що втримає чоловіка своєю пристрастю, американка — пікантністю, а українка напекла рум'яних млинців і пирогів. І перемогла! Тож вип'ємо за молоду, побажаємо їй бути доброю господинею й частіше балувати свого чоловіка смачними сніданками, обідами й вечерями!
п
В нашій мові існує три слова, що несуть у собі особливий чарівний і ніжний сенс. Любов, самопожертва, жіночність — всі ці поняття об’єднуються і виражаються словами: «мати», «дружина» і «наречена». Наша сьогоднішня молода прекрасна, як ніколи! Ніжне юне створіння в білосніжному чудовому, чистому, як найщиріше почуття, плаття — зовсім недавно наречена, а зараз – законна дружина. Погляньте, як вона щаслива сьогодні, який захват сяє в її очах, звернених до коханого чоловіка! Але якщо б ми змогли зазирнути до неї в серце, то неодмінно побачили б, наскільки воно наповнене щастям і любов’ю, і важко підібрати слова, щоб описати ці почуття. І я піднімаю свій келих за те, щоб це щастя було нескінченно!
п
Мила наречена! До сьогоднішнього знаменного дня ти була улюбленою дочкою, подругою, сестрою та племінницею. Сьогодні ту стала ще й молодою дружиною. Але нести подружнє тягар не так вже й просто. У народі прийнято вважати: “хороша дружина здатна зробити з чоловіка героя”. Догоджай йому, поважай, частіше нагадуй, який він працьовитий, мужній, сильний. Будь йому втіхою і підтримкою під всім на здивування та радість. Гірко!
п

Один чоловік ніяк не міг вибрати собі дружину. Після чергової невдалої спроби сватання, друг запитав у нього: – Яку дружину ти шукаєш? – Моя дружина – відповідає перебірливий наречений, – повинна бути красивою, розумною, правдивою, доброю і повинна вміти чудово вести домашнє господарство. – Але як ти збираєшся містити в одному будинку п’ять жінок? – з подивом запитав один. Так вип’ємо за нашу новоспечену наречену, яка змогла успішно поєднувати у собі усі ці важливі якості!
п

Хочете виділятися від інших? Потрібно оригінальне привітання? Замовляйте привітання у наших авторів.

Привітання на замовлення