Поздравления с юбилеем 50 лет 5️⃣0️⃣ своими словами на украинском языке

Для Вас выбрано 64 из 81 поздравлений с 50-летием.

Все14 стихами64 прозой3 смс


У цей день особливий для тебе, хочу привітати з великим ювілеєм! 50 років – життя тільки починається, хочеться звичайно ж побажати довгих міцних років життя, найголовніше – могутнього здоров’я, щастя великого, кар’єрного росту! Далі все в такому дусі, в тому ж напрямку, так і рухатися. Онуків і внучок побільше, залишатися такою ж чарівною жінкою, приблизною мамою і чудовою людиною! Від щирого серця і серця ще раз вітаю! З ювілеєм! З 50-річчям!
п
Нехай тобі завжди вистачає грошей і сил на здійснення задуманого. Нехай роки йдуть повільніше, а молодість в душі не покидає ні на секунду! З Днем народження!
п
З ювілеєм! Будь щасливою, завжди неповторною, бажаємо бути коханою і любити! Нехай на твоєму дорозі завжди розпускаються найкрасивіші квіти, а там, куди б ти не приходила, завжди буде свято!
п
Півстоліття — довгий термін, але саме в цьому віці стає видно справжня сутність особистості. Як лев набирає чинності відразу, так і чоловік стає істинно-солідним не у двадцять і не тридцять, а саме у п’ятдесят. З Днем Народження, з ювілеєм!
п

Бажаю в цей ювілей здоров’я, щоб все погане залишилося позаду і не затьмарювало життя ні через рік, ні через 10, 20 років! Нехай життя тече у своєму спокійному, розміреному руслі, нехай попереду очікують лише радісні миті, хай сонце освітлює шлях, а удача веде вас за руку до нових перемог і досягнень. З Днем народження!
п
Бажаю Вам зустрічати свій 50-річний ювілей з посмішкою, і нехай ця посмішка завжди сяє у Ваших очах! Нехай пройдені роки запам’ятаються лише приємними моментами, а майбутнє стане світлим і радісним. Ще стільки важливого не пройдено, стільки цікавого і не відомого. Життя тільки починається, і нехай все в ноьму вдається, виходить, встигається!
п
Словами не скажеш так, як говорить серце. Я, слухаючи його, хочу сказати тобі, рідна моя, що ти немислимо багато значиш у моєму житті. І навіть якщо зовні це непомітно, повір — це так! Бажаю тобі бути такою ж, як ти була для мене завжди: наймудрішою, найдобрішою, най-…най-…най- … З ювілеєм тебе!
п
П’ятдесят років, ось ця дата! Солідний вік, адже чоловіка він тільки прикрашає! Хай діти і онуки радують вас, що б все, що ви захотіли, виповнилося, і ваше життя було безтурботним ще п’ятдесят, а то й сто років, що б всі поставлені цілі досягалися без всяких турбот! З днем народження!
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Дорога мама, нехай календар невблаганно перегортає сторінки днів, але до старості твоєї ще так далеко. Ми дякуємо Богові за те, що він дав цьому світові таку людину, як ти. Поруч з тобою ми знаходимо відчуття дому, затишку, тепла. Ти — наш компас по життю. Дай Бог тобі ще багато років в здоров’ї і при ясному розумі прожити ще такий же уривок, як до сьогоднішнього дня.
п
Чудову людини, вірного друга і незамінного співробітника сьогодні вітаємо всім колективом з тим, що на його життєвому шляху прожита ціла половина століття. Від усієї душі бажаємо зберегти кожну рису свого характеру на всі наступні роки. Нехай життя стане настільки барвистим і чарівним, як ранкове небо в хвилини світанку. Бажаємо прожити мінімум до ста років, щоб радувати свою сім’ю міцним здоров’ям та бадьорістю духу. Бажаємо, щоб на роботі не було перероблених годин і було більше можливостей для відпочинку на природі з колективом. З днем народження, нехай на обличчі постійно буде посмішка, а очі світяться щастям! З 50-річчям вас!
п