Поздравления с 18-летием 1️⃣8️⃣ на украинском языке

В разделе найдено 29 поздравлений с совершеннолетием. Для удобства примените фильтр

Все6 стихами20 прозой3 смс


Закінчилася пора твого дитинства – тобі 18 років! Вітаємо і бажаємо обережно підніматися сходами дорослого життя! Зустрічай своє повноліття з посмішкою, а краще, з гучним сміхом! Адже в дорослому житті, чим більше смієшся, тим щасливішим складаються події! Бажаємо тобі не припиняти вірити в чудеса і чекати від кожного дня якогось, нехай маленького, але дива! Бажаємо тобі сьогодні почути в свою адресу багато приємностей і покуштувати багато смакоти! Бажаємо всього самого сонячного, радісного, позитивного, щирого, красивого і захоплюючого! Яскравих емоцій, цікавих подій, здоров’я на всю твою діяльність, нехай все збувається і виходить! Бажаємо тобі знайти тисячу причин, бути щасливим! Нехай щастя прийде у твоє життя без запізнення, хай везіння не ховається від тебе за рогом, хай щасливий випадок переслідує тебе по життю!
п
Мила, яскрава, унікальна і неповторна! Сьогодні тобі 18, і весь світ лежить біля твоїх ніг, тобі відкриті всі дороги. Бажаємо прекрасної пори насолоди юністю, знаходження себе, жіночності і щасливої любові. Став перед собою цілі і добивайся їх, спілкуйся, захоплюйся, мрій.
п
Вітаю з повноліттям! 18 років - це велике досягнення і важливий крок в твоєму житті. Бажаю тобі, щоб цей день став початком нового етапу, повного незабутніх моментів та неймовірних вражень. Нехай твоє життя буде наповнене цікавими викликами, успіхами та радістю, а кожен день стане даром, що потрібно розкривати та використовувати на повну потужність. Бажаю міцного здоров'я, вдалих вирішень та реалізації мрій. Насолоджуйся своїм повноліттям і живи на повну! З днем народження!
п
Вітаємо тебе з повноліттям! У цей день хочеться побажати тобі знайти в цьому світі себе, повністю реалізуватись, здійснити всі свої бажання та плани, щастя, любов, радість і розуміння. Будь завжди здоровим і міцним. З днем народження!
п

Тобі вже виповнилося 18 років, значить термін заборони закінчився!
п
Мила, вітаємо тебе з повноліттям. 18 років — це прекрасна пора юності, краси і весни в душі. Бажаємо тобі бути щасливою в любові, впевненою в собі, нехай тебе оточують добрі та чуйні люди. Йди по життю з гордо піднятою головою, вір у свою мрію, намагайся досягти максимальних висот.
п
Вітаю тебе, веселий хлопчина. Нехай твої 18 стануть роками закоханості і щасливих днів, нехай цей вік буде сповнений радісних подій і фантастичних ідей. Бажаю любити своє життя, завжди вірити в себе і ніколи не відставати від поїзда своєї вдачі.
п
Сьогодні вам 18. Закінчує життя під особливим наглядом. Нарешті настав час, коли перед тобою відкриті всі двері!
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Вітаю зі святом 18-річчя! Це особлива вікова позначка, коли ви стаєте повнолітнім і отримуєте нові права та можливості. Бажаю вам успіхів у здійсненні всіх ваших мрій та планів, здоров'я, щастя, любові та підтримки рідних та близьких людей. Нехай життя дарує вам тільки приємні враження, великі перемоги та незабутні моменти!
п
Дорога сестричко, _________!
З нагоди твого свята, вісімнадцятиріччя, хочу я тобі сказати, що:
Бажань на світі є багато
І побажати можна все.
Та я тобі бажаю ЩАСТЯ,
Бо буде щастя буде все!
п