Поздравление с Воздвижением Креста Господня ? своими словами на украинском языке

Для Вас выбрано 14 из 35 с праздником Воздвижения.

Все8 стихами14 прозой7 видео6 смс


У цей прекрасний день ми будемо відзначати свято, яке є особливим для всіх християн. Я хочу привітати вас з Днем Воздвиження Хреста Господнього, який є одним з найсвітліших і священних свят. Мені хочеться, щоби ви завжди пам’ятали про те, що Господь ціною свого життя спокутував наші гріхи, тому ми повинні бути вдячні і благородні. Мені хочеться побажати вам міцного здоров’я, щастя і взаєморозуміння. Нехай ніякі неприємності, біди і гіркоти не будуть заважати вам веселитися і радіти життю. Нехай все в твоєму житті буде саме так, як ви самі того хочете. Ніколи не втрачайте віру, тому що вона допомагає жити, насолоджуватися кожним моментом і кожною секундою. Живіть в своє задоволення, ніколи не впадайте у відчай і не сумуйте. Проведіть цей день разом з тими, кого ви любите. Удачі!
п
Мої дорогі, я щиро вітаю вас з Воздвиженням Креста Господнього і бажаю з усього серця, щоб ви були завжди щасливі й здорові! Хай Бог помагає!
п
Вітаємо зі святом Воздвиження Хреста. Бажаємо величезного щастя вам і вашим близьким, невтомної віри і світлої надії, невичерпної любові і непереможного бажання робити добрі справи. Нехай Господь вас береже, а кожен день в житті для вас буде радісним та блаженним!
п
У День Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього у християн є привід і для скорботи, і для радості.

Ісус був розп'ятий на хресті і страждав за наші гріхи, але цей хрест був дарований людям для втіхи, як особливість величної віри, як символ християнства.

Хай міцніє віра ваша, брати і сестри, і всі страждання тішаться хрестом животворним.
п

Хай у це важливе християнське свято всі наші молитви буде почуто, у сім'ях панує мир і благодать, а злі та косі погляди хай обходять стороною. Бажаю здоров'я, добрих помислів і Божого милосердя! Зі святом Воздвиження вас!
п
Святий хрест – це символ нескінченної Божої любові до нас, символ Христової жертви, символ нашого відкуплення та спасіння, символ Христової перемоги над смертю та дияволом. Віддаючи честь святому хресту, ми віддаємо честь самому Ісусу. Зі святом Воздвиження Чесного Хреста! Нехай ваша віра оберігає вас щодня!
п
Вітаю Вас з Воздвиженням Хреста Господнього! Нехай ця свята подія принесе вам духовне вдохновіння, мир і благополуччя. Нехай Господь завжди буде на вашому шляху, а Хрест Його благословенням і захистом. Вітаємо вас і бажаємо добра, любові та щасливого Воздвиження Хреста!
п
Вітаю з великим святом світла та радості душі – з Воздвиженням Чесного та Животворчого Хреста Господнього. Нехай цей день подарує благодать у сім'ю та здоров'я, милосердя душі та доброту серця, світло та радість, щастя та мир.
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Вітаю зі святом Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Нехай у твоєму житті панує мир і благодать. Я від душі бажаю тобі сили духу, сили віри, сили надії. Бажаю, щоб Господь оберігав тебе і твою сім'ю від заздрості, брехні і хвороб. Бажаю впевнено будувати своє щастя з міцних стін любові, милосердя і доброти.
п
У цей прекрасний святковий день я хочу побажати вам усього найсвітлішого і найдобрішого. Як ви знаєте, сьогодні християни відзначатимуть Воздвиження Хреста Господнього, з чим я і хочу привітати вас. Мені важливо, щоб ви усвідомлювали, наскільки це важливий і значний святковий день. Хай у вашій житті завжди буде присутня віра, яка надаватиме сил. Нехай ніякі перешкоди не заважають вам досягти того, що ви запланували. Мені дуже хочеться, щоби ваша сім'я не знала бід і розчарувань. Живіть завжди в радість, насолоду. Хай усе буде саме так, щоб ви відчували себе щасливим. Повірте, що Господь благословить вас, якщо переконатись, що ваші наміри чисті і світлі. Я вітаю вас з цим чудовим днем, а також бажаю всього найпрекраснішого і найсвітлішого. Зі святом!
п