Поздравления с Хеллоуином ? своими словами на украинском языке

Для Вас выбрано 15 из 42 поздравлений на Хэллоуин.

Все13 стихами15 прозой5 видео9 смс


В ніч Хелловіна не потрібно нічого боятися, адже якщо до тебе на чашечку чаю загляне вампір, то тільки для того, щоб передати від мене привіт!
п
Завтра ми скажемо: з Днем усіх святих! А сьогодні, в найтемнішу ніч Хелловіну, бажаю вам, незважаючи на свято нечисті, вірити всією душею в добро і світло, всупереч страшним забобонам, ритуалам і прикметами.
п
Ти вже не дитина і не боїшся темряви, але в ніч Хелловіна я раджу тобі бути обережнішим і ввімкнути ліхтарик... Зі святом тебе!
п
У жахливо веселу ніч Хелловіна я вітаю тебе і бажаю провести цей час весело і незабутньо! Не смій нудьгувати й тим більше чогось побоюватися, адже сьогодні найфантастичніші створіння не проти стати твоїми друзями, і я серед них – перш за всіх!
п

З Хелловіном! Нехай світять яскравіше ваші гарбузи-ліхтарики, відганяючи все зло і погань від рідних домівок. Веселіться, відпочивайте, радійте, набирайтеся вражень, приємно лякайтеся! І нехай всі солодощі сьогодні будуть ваші!
п
Настав час страшилок. Вітаю з Хелловіном і бажаю, щоб сьогодні аж дух захоплювало і було все до остраху цікаво. Веселого свята, гучного сміху, неймовірного захоплення і подиву. І нехай сьогодні відьми літають на мітлах, оживають мумії і прокидаються духи, а ти завжди, чуєш — завжди залишайся на піку щастя!
п
Привіт! Мене викрали з затишного дивана і закрили у фортеці, тут сам князь Дракула і він запрошує тебе до себе на бал! Втім, сиди, не поспішай! Ми самі встигнемо заглянути до тебе до світанку... Вітаємо з Хелловіном! Веселися до упаду, але не здумай зімкнути очі до світанку!
п
З Хелловіном. Бажаю веселого і захоплюючого життя без страхів, втрат, прикрощів і бід. Нехай чорний кіт ніколи не перебігає тобі жодної дороги, нехай кожен день твого життя сплітається в одну велику і міцну павутину щастя.
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Ось підкрався Гелловін, З святом вас всіх! Нехай всю нечисть відлякає Гучний, яскравий сміх. Хай обходять стороною, Будинок ваш, чорти і біда. Нехай здоров’я
п
На вечір страху всі сьогодні збираються, Голови з гарбуза запалюються, Сьогодні нерви на межі у кожного з нас, Повеселитися прийшов довгожданий час.
п