Поздравления с Днем независимости Украины своими словами на украинском языке

Для Вас выбрано 65 из 106 поздравления с днем независимости.

Все8 стихами65 прозой1 открытки12 видео20 смс


З Днем Незалежності, Україно! ?? 

Це вже дев’ятий День Незалежності, який ми зустрічаємо в умовах війни, другий День Незалежності під час повномасштабної війни проти РФ, але перший, коли настільки впевнені у своїй Перемозі, що уже перейшли до нальотів на Москву.

У нашій війні проти смертельного ворога наш народ поніс важкі втрати, тому кожен із нас на своєму місці має зробити все, щоб ці жертви не були даремними.

За 18 місяців повномасштабної війни наші козаки на фронті зробили багато речей, які досі вважались неможливими. Тому все життя нашої країни має бути спрямоване саме на те, щоб примножити результати від звитяги наших солдат та офіцерів.

Ми навіть не уявляємо, наскільки складний шлях вже пройшла Україна, яка на рівних б’ється з ворогом, що переважає чисельно та за ресурсами. Але й також не уявляємо, скільки ще доведеться пройти до остаточної Перемоги.

Незалежність здобувається в боротьбі, з якої виростає велич. Зробімо все від себе залежне, щоб саме так і вийшло!
п
З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної Укр
п
Шановні друзі!

Вже [рік]-й рік ми відзначаємо День Незалежності України!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Щиро вітаю всіх вас зі святом, бажаю успіхів, здоров'я, щастя, благополуччя!
п
Шановні колеги! 

Вітаю Вас з днем Незалежності України. Бажаю Вам доброго здоров'я, успіхів у Вашій справі та щастя.
п

Шановний [чоловіче ім'я]! 

Прийміть сердечні вітання з [число]-ю річницею Незалежності України. 

Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.
п
Стільки років воювали, боролися, отримували і знову втрачали – і ось Україна стала незалежною. Побажаємо політикам хитрості, а собі мудрості, а ще – щоб День незалежності святкуватимуть нам ще сотні років.
п
Від імені ________ (назва організації) і від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди ____ річниці Незалежності України! Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі. Бажаю вам і вашій родині міцного здоров’я, благополуччя, життєвих сил, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.
п
Привітання з днем незалежності для чоловіка
Шановний [чоловіче ім'я]!

Прийміть сердечні вітання з [число]-ю річницею Незалежності України.

Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Вітаємо зі святом, яке символізує волю, гідність та незламність нашого народу! Нехай кожен день приносить лише позитивні зміни та незабутні миті радості. З Днем незалежності!
п
Сердечно вітаю Вас з визначний Датою в історії Нашої молодої держави: 24 серпня – Днем Незалежності. Бажаю Вам Здійснення всех мрій та Краще життя у вільній та Демократичній стране, Якою обов’язково колись стане Україна.
п

Хотите выделяться от других? Нужно оригинальное поздравление? Заказывайте поздравления у наших авторов.

Поздравление на заказ