Поздравления с днем рождения отца от сына ?‍? своими словами на украинском языке

Для Вас выбрано 7 из 36 поздравлений для папы от сына.

Все29 стихами7 прозой


З днем народження, тато! Бажаю тобі кожен день зустрічати у гарному настрої та з міцним здоров’ям. Нехай завжди буде безліч можливостей для здійснення мрій та тисячі причин для щирої радості!
п
Дорогоцінний тату! Вітаю тебе із твоїм днем народження та від усього серця бажаю міцного здоров’я, сил та радості життя кожен день. Нехай життя твоє буде справжнім святом, а приводи для радощів будуть на кожному кроці! Нехай тебе оточують люблячі тебе близькі та вірні друзі. Ніколи не старій серцем, бо ти — найкращий тато у світі! Вітаю!
п
Татусю наш любий, зі святом!
Бажаємо щиро, від серця, багато
Міцного здоров’я, достатку, тепла,
У справах — натхнення, у днях — лиш добра.
Нехай буде сповнене щастям життя,
Господь подарує яскраве буття!
п
З днем народження, тату! Бажаю сил та енергії. Бажаю бадьорості та впевненості. Бажаю сміливості та цілеспрямованості. Бажаю багатства та щастя. Тату, нехай твоє життя лічить вдалі дні. Нехай попереду на тебе чекає багато кращих змін. Нехай твій вік стане чудовою порою нових досягнень та успіхів.
п

З днем народження, тату! І так як ти вже дорослий хлопець і не так сильно любиш цукерки, я бажаю, щоб у твоєму житті було багато солодких моментів. Бажаю ніколи не сумніватися у собі. Бажаю завжди мати великі сили та можливості для втілення будь-якої ідеї, для здійснення будь-якої мрії. Будь рішучим, відважним, міцним, веселим та наполегливим. Тату, нехай цей день народження подарує тобі рік удачі та процвітання.
п
Рідненький тату — дорога моя людина! Вітаю з днем народження і зізнаюся, що ти для мене — найкращий, наймудріший і наймужніший у всьому білому світі! Бажаю тобі бути здоровим, молодим, гарним і дуже щасливим! Успіхи хай супроводжують тебе кожну творчу хвилину, багатством хай будуть не тільки гроші, але й духовне зростання та творча наснага! Поваги тобі і любові від колег та друзів і справжнього великого кохання від мами! Тепла і затишку, добра і миру на довгії роки!
п
Дякую Богу за прекрасного татуся, і у твій День народження мій любий батьку, я в першу чергу кажу тобі дякую за все. Бажаю, тобі мій тату, многая літа прожити в щасті і любові. Радіти життю, побільше посміхатися, ми любимо тебе і пишаємось тобою, наш захисник, наша опоро та підтримко.
п