Христианские поздравления с днем рождения маме на украинском языке

В разделе найдено 23 Христианские поздравления мамочке. Для удобства примените фильтр

Все1 стихами16 прозой2 видео4 смс


Мамо, в цей чудовий день я вдячний Богу за твоє народження. Нехай його благодать буде з тобою на кожному кроці, а його милосердя завжди освітлює твій шлях. Хай цей новий рік життя принесе тобі багато радості, здоров'я та незабутніх моментів.
п
Дорога матусю! Вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі здоров’я, щастя і радості, нехай у твоєму серці завжди живе любов! Я дуже люблю тебе і хочу, щоб ти була завжди в прекрасному настрої, щоб у твоїх красивих очах частіше світилася радість, а на губах грала усмішка! Нехай у тебе на душі буде світло і спокійно, а в житті буде більше приємних подій, цікавих зустрічей і щасливих моментів. І ще – я дякую долі за те, що у мене така гарна мама. Спасибі тобі за все, і дай Бог тобі здоров’я і довгого щасливого життя! А я постараюся зробити все для того, щоб радості і тепла в неї було більше.
п
Дорога мамо, з Днем Народження!
Бажаю тобі любові й добра від Бога,
Щастя безмежного, міцного здоров'я,
Хай твоє серце буде сповнене радістю й благодаттю.
п
Християнське привітання з днем народження для мами! Привітання для матусі. Мамо, з днем народження!
п

З днем народження, мамо дорогенька!
Ти найбільший дар в моєму житті.
Бажаю тобі небесного благословення,
Мирного неба і безмежного щастя.
п
Матінко моя, вітаю тебе з Днем народження! Нехай Господь оберігає тебе від усяких негараздів і наповнює твоє серце найтеплішою радістю. Ти є невичерпним джерелом любові і розуміння для нас, і я молю Бога, щоб він завжди був поруч тобі.
п
Матусю вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб за Божим велінням твоє серце завжди прагнуло до благодіяння і справжнього щастя, щоб твій ангел вірно зберігав твою душу і не впускав в неї злих намірів, щоб твій шлях простягався рівною і світлою дорогою, освітленої променями доброти і милосердя Божого.
п
Молю Господа за твій День народження, мамо. Хай твоє серце завжди б'ється в ритмі його любові, а твоє життя буде сповнене радістю і благоденстві. Нехай Божа присутність супроводжує тебе на кожному кроці твого шляху.
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Зі світлим днем народження, кохана матінка! Нехай сьогодні спуститься з небес твій Ангел-Хранитель і, обнявши своїми білосніжними крилами, захистить від бід і негараздів! Нехай твої гарячі молитви почує Всевишній! Бажаю тобі світу: в країні, в будинку і в душі!
п
З днем народження тебе вітаю,
Бажаю щастя, здоров'я та благополуччя,
Нехай Божа милість тебе супроводжає,
І хай в серці твоєму завжди царює любов.
п