Тосты на день рождения на украинском языке

В разделе найдено 24 тостов в день рождения.
Бажаю, щоб у іменинника все ламалося: стіл – від частувань, гаманець – від доларів і євро, а ліжко – від задоволення.
п
Бажаю тобі сил таких, як у бика, мудрості – як у сови, завзятості – як у осла, витонченості – як у пантери, граціозності – як у газелі, здоров’я – як у слона. Ну і грошей стільки, скільки вся ця живність важить.
п
Наше життя – це сходи, і з кожним роком ми піднімаємося вгору ще на одну сходинку. Це неминучий процес, всі це знають. Тому потрібно навчитися звертати увагу на різні дрібниці навколо нас, які роблять нас щасливими і змушують посміхатися. У цьому, напевно, і полягає весь сенс життя. За тебе, іменинник! Наповнюй своє життя незабутніми моментами!
п
Нехай буде так: діти стануть гордістю, любов – нормою, друзі – опорою, гроші – великими, здоров’я – залізним, а життя – чудовим. Нехай всі сподівання здійснюються, всі двері відкриваються, фортуна привітно усміхається, мрії збуваються. За іменинника!
п

За твої прекрасні роки, за те, щоб завжди і скрізь супроводжувала удача і везіння ніколи не закінчувалося. За тебе, за твій будинок, за достаток і за здоров’я, я з великим задоволенням вип’ю до дна. Щастя тобі, терпіння, людей на яких можна завжди покластися і дивовижних подій. З Днем народження! Нехай в твоїй душі завжди горить промінчик надії.
п
День народження – свято шикарне. Як же здорово розуміти, що завдяки цьому дню, у нас з’явився такий чудовий, чуйний і добрий чоловік. Ну, і, звичайно ж, спасибі твоїм батькам за це. За них і вип’ємо!
п
Жили-були багач і бідняк. Біднякові втрачати було не чого і він веселився, гуляв, шашлик їв, горілку пиячив - загалом відривався. А багатій - не їв, не спав, не відпочивав, а все сидів і трясся над своїм золотом. І ось одного разу набридло багачу таке становище. "Що це таке", - подумав він, - "Я багатий, у мене багато грошей, і я не можу нормально жити". І тоді вирішив він віддати все своє золото бідняку. І ось, з тих пір, багач став жити і радіти, а бідняк змінився. Тепер він перестав їсти, пити, відпочивати - став трястися над своїм золотом.

Так вип'ємо ж за те, щоб ні гроші, ні слава, ні любов не завадили залишитися тобі щасливим і веселою людиною.
п
Колись бог виділив людині для життя 25 років, а коні, собаці, мавпи і всім іншим тваринам по п'ятдесят років. Образився чоловік, але так вирішив бог ...

Вирушив людина до тварин з тим, щоб вони подарували частину свого життя йому. Ось так і вийшло, що 25 років людина живе як людина, наступні 25 років оре як кінь, потім живе як собака, ну а наступні двадцять п'ять. років над ним сміються як над мавпою.

Так вип'ємо ж за те, щоб ____ прожив як мінімум ще сто років як людина! З днем народження тебе, дорогий!
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
В автошколі В Грузії здобувач водійських прав здає іспит. Інспектор пояснює дорожню ситуацію:
– Ти їдеш в машині по вузькій дорога. Зліва – високий-високий гір. Справа – крутий-крутий абрив. Раптом на дорозі – красивий дэвушка. А поруч з нею страшний-престрашный старух. Кого тиснути будэшь?
– Звичайно, бабу!
– Дурень!.. Гальма тиснути треба!
Так вип’ємо ж за те, щоб у важкій ситуації ми не забували натиснути на гальмо!
п
Одного разу до одного грузинського царя, який прославився своїми добрими справами, прийшов добрий чарівник і приніс йому три безцінних дару. Він сказав цареві наступні слова: — Перший мій дар — це здоров’я. Будь же ти міцний, могутній і непідвладний хвороб. Другий мій дар — забуття, яке позбавить твою пам’ять від страхів, смутку і біди пройшли. Нехай вони більше не обтяжують твоєї душі. Третій мій дар – дар інтуїції, яка завжди підкаже правильний вихід зі сформованої ситуації. І я, як цей чарівник, бажаю нашому дорогому ювіляру міцного здоров’я, забуття і інтуїції, яка вела його за життя самим правильним шляхом. За здоров’я ювіляра!
п