Пожелания с добрым утром ⏰ своими словами на украинском языке

Для Вас выбрано 19 из 51 .

Все32 стихами19 прозой


Доброго ранку! Чудового дня, чудового настрою! Нехай ранкове сонечко зарядить позитивною енергією на весь день! Нехай вийде все задумане сьогодні! Нехай відвідають чудові ідеї, відбудуться чудові події! Усміхнися!
п
Доброго ранку! Нехай день приносить лише гарний настрій та бадьорість духу. Насолоджуйся цим днем, нехай він буде наповнений лише позитивними емоціями.
п
Доброго ранку! Ось і настав новий день, який принесе тобі море нових вражень, океан емоцій та мільйон усмішок! Нехай твій настрій буде сонячним і променистим, а успіх не залишає тебе весь цей день!
п
Бадьорого ранку, щастливого дня! ти посмішку щиру тримай до кінця. Люблю тебе я!
п

Пустотливих рук рух, пристрасних губ дотик занурить тебе в світ ласки ніжності і казки.
п
Привіт! Прокидайся сам і розбуди свою совість, і вона нагадає тобі мій номер! Дзвони.
п
Кохана, я маю поцілувати тебе багато і багато раз, солодко-солодко! Не знаю як тебе, але мене від рання в жар кидає від думки про твої палкі обійми, про дотик, шепіт губ, від спогадів про ніч. Хочу щоб такі думки та спогади були не тільки нашим минулим, але й неодноразово повторювались в майбутньому! Люблю тебе!
п
Вранці ти така красива, Така тендітна і безтурботна, Посміхаєшся весняно і дуже ніжно. Нехай цей день для тебе буде яскравим, барвистим. Доброго ранку, моя соня. Нехай цей ранок приносить тобі подарунки долі і наповнює твій день ніжністю і турботою.
п

Поздравление с днем рождения

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Знаєш чому я тебе так сильно люблю? Тому що по іншому не виходить :(.
п
Доброго ранку! Радісного настрою! Нехай день складеться вдало! Нехай навіть найменша дія приносить чудові результати. Успіхів, перемог, натхнення!
п

Хотите выделяться от других? Нужно оригинальное поздравление? Заказывайте поздравления у наших авторов.

Поздравление на заказ