Привітання зі Стрітенням Господнім своїми словами

Для Вас обрано 9 із 30 привітання з святом стрітення господнього.

Всі9 віршами9 прозою4 листівки7 відео1 смс


Дорогі {звернення}!
Щиро вітаю вас із Святом Стрітення Господнього.
Це свято пов’язане із важливою подією в історії християнства – внесенням новонародженого Божого Сина до храму, де, за біблійним сюжетом, Його зустріли Святий Симеон та праведна Анна.
Відтак, для нас, християн, Свято Стрітення Господнього, символізує першу зустріч кожного із нас з Богом у храмі. Зустріч наших сердець з Серцем Христа, повним любові і милосердя.
Також 15 лютого, за фольклорною традицією, зима з весною зустрічаються. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.
Тож, вітаючи сьогодні усю громаду із святом, щиро бажаю, щоб у вашому житті відбулася знаменна зустріч з Божим Словом, Правдою, Любов’ю.
Нехай весна квітує у вашому серці цвітом радості, натхнення, щастя.
Шануймося! З нами Бог і Україна!
п
З прекрасним християнським святом Стрітення Господнього вітаємо вас! Нехай всі ваші молитви будуть почуті сьогодні, а рішення всіх ваших проблем не змусить себе чекати, адже в це свято трапляються чудеса! Нехай ваша віра буде міцна, а дух сильний!
п
Шановні {звернення}!
Щиро вітаю вас зі світлим святом Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері.
З давніх-давен день Стрітення Господнє вважалося днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.
Упевнений, що тепло любові, яке є у наших серцях сприятиме відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє. Бажаю Вам сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання!
Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!
п
Від щирого серця вітаю тебе з днем Стрітення Господнього! У цей день світ дізнався і прийняв свого майбутнього Спасителя! Бажаю, щоб цей день і тобі приніс тільки радісні події! Ніколи не піддавайся розпачу, адже навіть у найтемніші часи можна розгледіти надію!
п

Нехай в цей світлий зимовий день в душах наших оселиться надія, віра в добро і спокій. Бажаю, щоб хороші дні ніколи не закінчувалися, сонце завжди світило над головою, а діти радували дзвінким сміхом і яскравими посмішками. Зі Стрітенням Господнім!
п
Вітаю з величним святом - Стрітенням Господнім. У день великих зустрічей, коли зустрічаються Старий і Новий Завіт, старець Симеон з немовлям Ісусом, а зима - з весною, хочу побажати вам віри: в майбутнє, в любов, в торжество справедливості. Віри і надії, що наше життя буде краще, ніж сьогодні!
п
Вітаю всіх з великим святом Стрітення Господнього! Саме сьогодні ми освячуємо стрітенські свічки, які згодом протягом усього року оберігатимуть наші домівки. Цю свічку запалюємо у негоду, у найважчі хвилини і віримо, що разом зі щирою молитвою це відверне зло від наших родин. У всіх наших молитвах ми просимо в Господа захисту для наших військових, перемоги для України та мирного неба для наших дітей. Бажаю всім Божих благословень, міцного здоров’я, та бадьорості духу.
п
У свято Стрітення Господнього поспішаю побажати радості, щастя, чудового настрою. Не пускайте в своє життя поганих людей, порожніх переживань і нещастя. Нехай ангели допомагають з вирішенням нагальних проблем, а Бог оберігає від помилок і невірних рішень.
п

Привітання з Днем народження

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
У цей день бажаю вам найсвітлішого. Нехай серце вірить в чудеса, здоров'я, мир і любов ніколи не залишають ваш дім, а удача буде вірним помічником в будь-якій справі.
п