Привітання з ювілеєм 50 років 5️⃣0️⃣ своїми словами

Для Вас обрано 64 із 81 привітань з 50-річчям.

Всі14 віршами64 прозою3 смс


У цей день особливий для тебе, хочу привітати з великим ювілеєм! 50 років – життя тільки починається, хочеться звичайно ж побажати довгих міцних років життя, найголовніше – могутнього здоров’я, щастя великого, кар’єрного росту! Далі все в такому дусі, в тому ж напрямку, так і рухатися. Онуків і внучок побільше, залишатися такою ж чарівною жінкою, приблизною мамою і чудовою людиною! Від щирого серця і серця ще раз вітаю! З ювілеєм! З 50-річчям!
п
Нехай тобі завжди вистачає грошей і сил на здійснення задуманого. Нехай роки йдуть повільніше, а молодість в душі не покидає ні на секунду! З Днем народження!
п
З ювілеєм! Будь щасливою, завжди неповторною, бажаємо бути коханою і любити! Нехай на твоєму дорозі завжди розпускаються найкрасивіші квіти, а там, куди б ти не приходила, завжди буде свято!
п
Бажаю в цей ювілей здоров’я, щоб все погане залишилося позаду і не затьмарювало життя ні через рік, ні через 10, 20 років! Нехай життя тече у своєму спокійному, розміреному руслі, нехай попереду очікують лише радісні миті, хай сонце освітлює шлях, а удача веде вас за руку до нових перемог і досягнень. З Днем народження!
п

Півстоліття — довгий термін, але саме в цьому віці стає видно справжня сутність особистості. Як лев набирає чинності відразу, так і чоловік стає істинно-солідним не у двадцять і не тридцять, а саме у п’ятдесят. З Днем Народження, з ювілеєм!
п
Бажаю Вам зустрічати свій 50-річний ювілей з посмішкою, і нехай ця посмішка завжди сяє у Ваших очах! Нехай пройдені роки запам’ятаються лише приємними моментами, а майбутнє стане світлим і радісним. Ще стільки важливого не пройдено, стільки цікавого і не відомого. Життя тільки починається, і нехай все в ноьму вдається, виходить, встигається!
п
Словами не скажеш так, як говорить серце. Я, слухаючи його, хочу сказати тобі, рідна моя, що ти немислимо багато значиш у моєму житті. І навіть якщо зовні це непомітно, повір — це так! Бажаю тобі бути такою ж, як ти була для мене завжди: наймудрішою, найдобрішою, най-…най-…най- … З ювілеєм тебе!
п
 Вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам багато літ прожити без прикрості й лиха! Бути завжди життєрадісною, веселою і красивою! Нехай ідуть роки, це не біда! Головне, щоб близькі друзі були поруч завжди!
п

Привітання з Днем народження

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
П’ятдесят років, ось ця дата! Солідний вік, адже чоловіка він тільки прикрашає! Хай діти і онуки радують вас, що б все, що ви захотіли, виповнилося, і ваше життя було безтурботним ще п’ятдесят, а то й сто років, що б всі поставлені цілі досягалися без всяких турбот! З днем народження!
п
Дорога мама, нехай календар невблаганно перегортає сторінки днів, але до старості твоєї ще так далеко. Ми дякуємо Богові за те, що він дав цьому світові таку людину, як ти. Поруч з тобою ми знаходимо відчуття дому, затишку, тепла. Ти — наш компас по життю. Дай Бог тобі ще багато років в здоров’ї і при ясному розумі прожити ще такий же уривок, як до сьогоднішнього дня.
п