Привітання з весіллям ?? своїми словами

Для Вас обрано 45 із 110 привітань з весіллям.

Всі60 віршами45 прозою5 смс


Дорогі молоді! Від усього серця вітаю Вас зі вступом у законний шлюб і утворенням сім’ї! Дружба і кохання – найпрекрасніші почуття в людському житті. Нехай Ваша любов буде такою ж довгою, як Ваше життя! Живіть у любові, щастя і радості, нехай у Вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою Вашим батькам і матерям. В добрий час, дорогі! Гірко!
п
Непорушна та сім’я, де чоловік і дружина довіряють один одному, не сперечаються через дрібниці, а коли за спиною звучать засуджують вигуки, тільки сильніше тримають один одного за руку. Я бажаю вам завжди тримати один одного за руку і відчувати теплоту.
п
Від усієї душі я хочу побажати молодятам, щоб вся їх життя була такою ж веселою і радісною, як і їх весілля! Нехай завжди так горять очі, а в серці живе любов і ніжність! Нехай в вашому житті все складається вдало, і завжди збуваються всі ваші мрії!
п
Дорогі молодята! Я бажаю щоб ваше життя було завжди наповнене сонцем, радістю, любов'ю і справжніми серйозними успіхами і досягненнями! Бережіть один одного, проявляйте до один одного більше уваги, разом долайте всі труднощі і радійте щасливим хвилинам і удачам. Нехай ваш союз буде міцним, а будинок завжди буде наповнений теплотою, затишком і любов'ю. Будьте завжди здорові і дуже щасливі!
п

Вітаємо вас з першим сімейним святом! Побажати хочемо так багато, що всього не перелічити. Щастя найбільшого, що тільки є на світі. Чоловікові — слухатися дружину, і любити її одну, А дружині — народжувати діточок, добрих, милих діточок. Чекаємо від вас богатирів і красунь дочок!
п
Вітаю Вас зі святом створення нової, молодої родини. Бажаю Вам кохання, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай всі Ваші мрії здійсняться, а Ваша міцна родина буде зразком для всіх! І хоча сімейне життя це не суцільне свято, ми від усієї душі бажаємо Вам, щоб Ваше закохане подружжя прожило разом якомога більше радісних днів!
п
Ваше весілля – дуже хвилююче для мене подія, адже вступають у нове життя мої близькі друзі, і просто дух перехоплює від радості за вас, гордості за вас і від ніжних почуттів і побажань, якими хочеться з вами поділитися. Будьте один одному опорою завжди і у всьому. Не намагайтеся перекроїти один одного, розвивайтеся і добре разом, у всьому підтримуючи і допомагаючи один іншому. Завжди будьте готовими до компромісу, і не забувайте, що зв’язала вас справжня, чиста, світла і велика любов, свідком перемоги якої я стала і сама. І, як подруга, свідчу: ви створені для любові, шлюбу, для народження здорових малюків, чого вам і бажаю. Будьте щасливі з усією повнотою, яка вкладається в це ємне слово – ЩАСТЯ. І нехай тільки на весіллі і тільки на словах вам буде … Гірко!
п
Ось і наздогнав вас закоханий Амур. Думали – не наздожене? Ан ні! Адже йти вдвох за життя набагато цікавіше, ніж поодинці. Радий за вас, друзі! Величезного сімейного щастя!!!
п

Привітання з Днем народження

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Хочеться побажати не тільки довгих сімейних років життя, але терпіння і вміння побудувати той корабель, який зможе витримати протягом них, будь-шторм.
п
У птиці під назвою «сім’я» сьогодні виросло два крила і ці крила – ви. Її політ лише тільки починається, так летите обережно і будьте завжди разом, адже птах з одним крилом не літає.
п

Хочете виділятися від інших? Потрібно оригінальне привітання? Замовляйте привітання у наших авторів.

Привітання на замовлення