Привітання з Днем Успіння Пресвятої Богородиці своїми словами

Для Вас обрано 19 із 37 Привітання з Успінням Пресвятої Богородиці.

Всі6 віршами19 прозою7 відео5 смс


Благословенная в женах,
Святая праведная мати
Святого Сина на землі!
Не дай в неволі пропадати,
Летучі літа марне тратить.
Скорбящих радосте! Пошли,
Пошли мені святеє слово,
Святої правди голос новий!
І слово розумом святим
І оживи, і просвіти!
п
Сьогодні — Успіння Пресвятої Богородиці. Нехай цей день стане світлою широкою дорогою до віри. Хай життєвий шлях Богородиці та святі молитви зігрівають і наповнюють душі благодаттю. Нехай дарують терпіння, розуміння й доброту помислів всім людям на планеті.
п
У день Успіння Пресвятої Богородиці від душі хочу побажати завжди цінувати все те, що маєш у своєму житті, не витрачати часу на образи та дурні сварки з близькими, дорожити кожною миттю щастя і радості, давати своєму серцю можливість щиро любити та сподіватися.
п
З Успінням Пресвятої Богородиці вітаю всіх – зі святом! І бажаю всім нам терпимості, мудрості, зосередженості, толерантності, поваги один до одного, сумлінності та ощадливості!
п

Вітаю зі святом Успіння Пресвятої Богородиці. Бажаю миру, любові, добра, благодаті та щастя. Нехай Пресвята Богородиця допомагає у всіх хороших справах.
п
Нехай свята Діва Марія пошле тобі сьогодні промінчики добра та успіху! Бажаю, щоб у твоєму серці завжди жили любов, гармонія та щастя! Нехай мир і добробут наповнюють твій будинок! Нехай всі твої найпотаємніші благі бажання здійсняться з Божою поміччю!
п
28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних та греко-католиків – Успіння Пресвятої Богородиці. Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. В цей день згадують про закінчення земного життя Пречистої Діви, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного. Щиро вітаю всіх Вас з великим дванадесятим святом Успіння Пресвятої Богородиці! Звернімося сьогодні в молитвах до Божої Матері з проханням простягнути над кожним з нас гілку фінікового дерева – символу святої благодаті. Нехай буде з нами її благословення та захист від усього порочного, що може похитнути головне в людині – віру в Бога. Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!
п
Вітаю зі святом Успіння Пресвятої Богородиці! Бажаю миру, любові, добра, благодаті та щастя. Нехай Пресвята Богородиця допомагає у всіх добрих справах. Нехай твоє серце буде сповнене надій без розчарувань.
п

Привітання з Днем народження

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Нехай Пресвята Діва благословить кожен ваш день. Нехай вона допоможе вам в житті та наповнить його тихим, добрим, родинним щастям. Бажаємо, щоб у вашому житті завжди вистачало хліба, тепла і любові. Щоб ви ніколи не зазнали голоду, холоду та сліз. З Успінням Пресвятої Богородиці!
п
До свята Успіння Пресвятої Богородиці
Cлава Ісусу Христу, добродії-українці! Вітаю вас усіх із святом УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ. Як бачите, Божий плин часу так розпорядився, що День Незалежності і свято Успіння знаходяться поряд і тут, ніби підсвідомо, приходить розуміння, що то не просто так. Бо український народ вищі церковні ієрархи неодноразово віддавали під опіку Божої Матері, починаючи ще від княжих часів і дотепер. Богородиця постійно заступається за наш народ перед Всевишнім, про що підтверджує наша історія і численні святі місця. І ось сьогодні урочисто відзначається свято її Успіння. Бо закінчивши своє земне життя, Вона спокійно, просто заснула і була взята у небо з тілом та душею, про що стверджує догматична наука Церкви. Це вона єдина із людей на землі була збережена, захоронена Богом від первородного гріха, щоб згодом дати людству Спасителя світу Ісуса Христа. І ось в такий спосіб Вона перейшла від життя до небесного життя, залишивши нам приклад свого життя по найвищих моральних чеснотах праведності, з гідністю все прийняти, що посилає Бог кожному з нас. Цей акт УСПІННЯ теж усім нагадує, що і нам колись прийдеться перейти у вічність і стати перед Богом і дати звіт про своє земне перебування. Але свято УСПІННЯ - це день радості, а не смутку; це день щирої надії на нове майбутнє життя. Бажаю вам завжди в щирій молитві звертатися до нашої небесної Матері, яка зрозуміє і відчує ваше серце, дасть потіху і розраду. Вона, як дбайлива Мати, всі наші просьби кладе на Престіл Божий. Ми всі прагнемо кращої долі Україні, хочемо для себе необхідних земних благ, щоб достойно виконати своє тут призначення, намагаємось зробити наше серце чистим - то ж нехай збудеться оте все для нас українців, а ласка Божа хай буде над нами. Слава Україні!
п