Привітання з Святою Трійцею (зеленими святами) ? своїми словами

Для Вас обрано 14 із 56 привітань з зеленими святами.

Всі20 віршами14 прозою16 відео6 смс


Вітаю тебе з днем Святої Трійці. Нехай цей день принесе тобі радість, а душа наповниться тільки світлими почуттями. Здоров'я тобі і всім твоїм близьким.
п
Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності.
Бажаю Вам зустріти Святу Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами.
п
Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!
У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.
Різні народні обряди супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
Тож нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
п
Коханий, в день Святої Трійці бажаю тобі усіляких благословень!
Щоб тепло, щастя, світло і любов нескінченно переповняли твоє серце!
І щоб ми з тобою завжди буди разом.
п

Вітаю зі Святою Трійцею!
Це особливий день, коли ми вшановуємо та святкуємо нероздільну Трійцю – Отця, Сина і Святого Духа. Нехай Божественна благодать Трійці зійде на тебе, наповнюючи твоє серце миром, любов'ю та світлом.
п
Дорогі друзі!

День Святої Трійці - одне з найулюбленіших і найшановніших свят українського народу і відзначається з давніх-давен.

Навіть в лихі часи атеїстичної боротьби, люди святкували П'ятидесятницю. Це свято - ще одна згадка про велику жертву Сина Божого в ім'я любові до людей, бо свято Трійці припадає на п'ятдесятий день по Воскресінні Христовому.

Саме цей день є днем утворення вселенської апостольської Церкви. На знак пам'яті про незбагненну подію: зішестя Святого Духа на апостолів, коли вони отримали благословення нести слово Христове.

Для мене Свята Трійця - це символ відповідальності перед Богом і власним народом. Воно асоціюється також із запахом пахучих трав і піднесеним настроєм, у пам'яті кожного постає дивовижна "Трійця" Андрія Рубльова.

Бажаю вам у цей світлий день добра та злагоди, людського щастя та Божого благословення. Нехай віра та любов допомагають вам долати всі труднощі. Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!
п
Вітаю зі Святою Трійцею!
В цей святий день бажаю тобі відчути Божу присутність у своєму житті, знайти спокій і натхнення у молитві та роздумах. Нехай Свята Трійця благословить тебе і наділяє тебе мудрістю, щоб ти міг розпізнавати добро і завжди обирав правильний шлях.
п
Вітаю зі Святою Трійцею!
Нехай Трійця освітлює твій шлях і наповнює твоє серце надією та благодаттю. Бажаю тобі, щоб ти завжди знаходив усе, що потрібно для свого духовного зростання і розвитку. Хай твоя віра буде незламною, а любов до ближнього нескінченною.

Вітаю зі Святою Трійцею! Хай це свято стане початком нових духовних подвигів та принесе з собою благословення, мир та злагоду. Нехай Бог благословляє тебе і твою родину, а Святий Дух наповнює тебе мудрістю і силою для подолання будь-яких перешкод на твоєму шляху.
п

Привітання з Днем народження

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Вітаю зі Святою Трійцею!
Вітаю зі Святою Трійцею! Хай це свято стане початком нових духовних подвигів та принесе з собою благословення, мир та злагоду. Нехай Бог благословляє тебе і твою родину, а Святий Дух наповнює тебе мудрістю і силою для подолання будь-яких перешкод на твоєму шляху.
п
У свято Трійці бажаю
Багато радості, добра,
Море сонця нехай подарує
Ця літня пора.
Думати тільки про хороше,
Добрі справи творити.
У день дощовий і погожий
Життя за все дякувати.
Світлий ангел поглядом ніжним
Шлях твій буде опромінювати,
Добротою своєї безмежної
Від біди оберігати.
п