Привітання з Днем залізничника ? своїми словами

Для Вас обрано 14 із 52 привітань на день залізничника.

Всі28 віршами14 прозою7 відео3 смс


Вітаю з Днем залізничника! Бажаю професійних успіхів і розвитку. Нехай всі шляхи та стріли будуть в правильному напрямку. Нехай горить зелене світло будь-яким починанням і бажанням. Здоров'я вам, сили духу і тіла, енергійності, цілеспрямованості, процвітання, добробуту і всього найкращого!
п
Вітаю тебе з професійним святом – Днем залізничника. Хочу побажати тобі міцного здоров’я, гарного колективу, уважного начальства. Свою роботу ти любиш – це головне! Ходити на роботу із задоволенням – що може бути краще? Нехай вдома буде все в порядку, рідні і близькі будуть здорові. Бажаю тобі достатку, радості і здійснення всіх твоїх бажань.
п
У день залізничника вітаю машиніста зі святом! Бажаю прекрасного і гладкого шляху по життю і на роботі. Лови удачу за хвіст і досягай небачених результатів в будь-якій справі!
п
Вітаю з Днем залізничника чудових провідників, добрих вожатих гарного настрою і щасливої дороги. Бажаю, щоб у кожній дорозі супроводжували вас душевні бесіди та цікаві люди, щоб склад життя включав вагони щастя і любові.
п

Вітаю, шановні залізничники України. Бажаю впевнено прямувати до самих мрій по рейкам везіння, через шпали великих можливостей. Бажаю частих привидів для посмішки. Бажаю щастя та кохання. Бажаю романтичних доріг скрізь простори гарних краєвидів, до горизонтів успіху та благополуччя.
п
З Днем залізничника! Бажаю, щоб колеса долі стукали по рейках удачі по вірному курсу щастя, а стрілки переводили на успіх та любов.
п
Нехай твоє життя буде блискучим, як рейки. Нехай успіх буде нескінченним, як залізничні колії. Йди до намічених цілей, як локомотив. Нехай дрібні неприємності, проносяться повз, як пейзажі за вікном потяга. Бажаю добробуту і кар'єрного зростання, бажаю, щоб робота приносила тільки радість. З Днем працівників залізниці!
п
Від щирого серця сьогодні вся країна, всі ми, вітаємо вас наші залізничники з вашим Днем! Вам ми бажаємо, щоб весь смуток, біль, образи, розчарування сьогодні пішли з життя раз і назавжди. Щоб те щастя, яке ви зустрінете одного разу, ніколи більше від вас не йде. А з вами завжди буде удача. Нехай ваше свято принесе вам у житті парочку яскравих сюрпризів! За вас сьогодні ми піднімемо келихи. Нехай вас береже Господь і оберігає від усього поганого в житті.
п

Привітання з Днем народження

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Від щирого серця вітаємо з днем залізничника і бажаємо, щоб життя було, як захоплива довга дорога з прекрасним видом з вікна, в хорошій компанії та в доброму здоров'ї! Нехай все у вас виходить!
п
Вітаю з Днем залізничника! Хочу побажати розквіту твоїй сфері, щоб ти міг пишатися своєю професією! Будь відкритим, щирим та відвертим! Нехай твоя робота приносить людям безліч можливостей подорожувати та знайомитися з чудовими краєвидами різних міст та сіл у різних країнах! Бажаю радості, вдачі та кохання!
п