Привітання з днем народження сину 👦

У розділі знайдено 110 привітань для сина. Для зручності застосуйте фільтр

Всі65 віршами30 прозою12 відео3 смс


З днем ​​народження, мій сину. Я пам'ятаю той щасливий день, коли мені сказали у пологовому будинку: «Вітаю, у вас син». З того часу я стала щасливою мамою. І мені так хочеться, щоб моя улюблена дитина, мій славний син був щасливим, здоровим і успішним. Синку, я бажаю тобі довгого, насиченого, цікавого та заможного життя, в якому ти будеш капітаном. Бажаю завжди добиватися свого. Ніколи не падай духом у скрутних ситуаціях. Бажаю оточувати себе добрими людьми. Бажаю вірити у свої сили. Бажаю втілювати свої мрії. Будь мужній, гарний, талановитий, коханий і шанований.
п
Найкраща нагорода для мами – це її рідний син. Ти і опора, ти і надія, ти найкращий чоловік, у чиєму коханні я ніколи не смію сумніватися. Я бажаю тобі, рідній, світлого щастя, величезного благополуччя, невичерпної енергії та такого ж великого здоров'я. Нехай буде кожен твій день під наглядом Ангела. Того самого, що колись подарував мені тебе. З Днем народження!
п
Супер вітання з днем народження для СИНА! Музична листівка. Божої благодаті тобі мій любий сину!🎂🌼🇺🇦
п
С днем народження вітаю!
Вдачі у житті бажаю,
Щастя, як краплин у морі,
Завжди сонечка надворі,
Друзів, тільки найсправжніших,
Та відносин найніжніших,
Хай даються легко справи,
Ще ― безмежної уяви,
Мрій чудових ланцюжок,
Зичу я тобі, синок,
Щоб ніколи не тужив,
З оптимізмом в серці жив!
п

Хай сиплються гроші, як з рогу достатку,
Хай будуть всі справи у тебе в порядку,
Нехай на гачок гарна рибка клює,
Хай доля тобі лиш дарунки дає!

Життя хай для тебе чудес не жалкує,
Хай поруч удача щомиті крокує,
Хай все, що ти хочеш, тобі, сину, вдасться!
Я зичу тобі в День народження щастя!
п
Бажаю, щоб мрії були всі досяжні,
Кохання і дружба - і чисті, і справжні,
Хай щастя ніколи тебе не покине!
Всміхайся життю! З Днем народження, сину!
п
З Днем народження мій хлопчик! Мій первісток! Мій син!! Мій {ім'я}!! Наш {ім'я}!!
6 рочків тобі сьогодні!! Так ніби вчора тримав тебе на руках в перші хвилини твого народження!
Сказати як я тебе люблю словами, не можливо! Ти наша з мамою гордість! Наша радість! Наше майбутнє! Ніколи б не подумав, що тобі доведеться дізнатися що таке війна! Але в тому що ми переможемо-сумніву немає! І ти будеш жити, виростати і любити, в найкращій в світі країні-Україні! З Днем народження мій хлопчик!
Нехай збудуться всі твої мрії! ❤️

© 2023 Юрій Горбунов
п
Любий сину, вітаю тебе з днем народження і хочу побажати завжди залишатися сильною людиною, мужнім героєм свого життя та справжнім чоловіком честі. Нехай для тебе з кожним днем відкриваються нові горизонти успіху, нехай твоя дорога веде тебе до щастя і благополуччя!
п
Сину, вітаю! Бажаю мов криця міцного здоров’я, твердої руки, сили духа, сміливості та рішучості долати страхи та йти до мети! Будь сильним, будь собою, будь успішним, синку! Любимо тебе і віримо у тебе!
п
З днем ​​народження, рідний. Пам'ятаю той день, коли ти народився на світ – крихітний чоловічок, який у всьому залежить від мене. А тепер ти сильний, впевнений у собі чоловік, і тепер уже мені потрібна твоя підтримка. Синочку, мені хочеться побажати тобі всього найсвітлішого, найпрекраснішого і яскравішого. Нехай тебе оточують гідні люди, які мають чому повчитися. Знайди свою справу, яка принесе тобі задоволення та дохід. Бажаю тобі величезного щастя, адже якщо ти будеш щасливий, то я буду щаслива.
п