Християнські привітання з днем народження мамі

У розділі знайдено 23 Християнські привітання матусі. Для зручності застосуйте фільтр

Всі1 віршами16 прозою2 відео4 смс


Мамо, в цей чудовий день я вдячний Богу за твоє народження. Нехай його благодать буде з тобою на кожному кроці, а його милосердя завжди освітлює твій шлях. Хай цей новий рік життя принесе тобі багато радості, здоров'я та незабутніх моментів.
п
Дорога мамо, з Днем Народження!
Бажаю тобі любові й добра від Бога,
Щастя безмежного, міцного здоров'я,
Хай твоє серце буде сповнене радістю й благодаттю.
п
Дорога матусю! Вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі здоров’я, щастя і радості, нехай у твоєму серці завжди живе любов! Я дуже люблю тебе і хочу, щоб ти була завжди в прекрасному настрої, щоб у твоїх красивих очах частіше світилася радість, а на губах грала усмішка! Нехай у тебе на душі буде світло і спокійно, а в житті буде більше приємних подій, цікавих зустрічей і щасливих моментів. І ще – я дякую долі за те, що у мене така гарна мама. Спасибі тобі за все, і дай Бог тобі здоров’я і довгого щасливого життя! А я постараюся зробити все для того, щоб радості і тепла в неї було більше.
п
З днем народження, мамо дорогенька!
Ти найбільший дар в моєму житті.
Бажаю тобі небесного благословення,
Мирного неба і безмежного щастя.
п

Матусю вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб за Божим велінням твоє серце завжди прагнуло до благодіяння і справжнього щастя, щоб твій ангел вірно зберігав твою душу і не впускав в неї злих намірів, щоб твій шлях простягався рівною і світлою дорогою, освітленої променями доброти і милосердя Божого.
п
Християнське привітання з днем народження для мами! Привітання для матусі. Мамо, з днем народження!
п
Зі світлим днем народження, кохана матінка! Нехай сьогодні спуститься з небес твій Ангел-Хранитель і, обнявши своїми білосніжними крилами, захистить від бід і негараздів! Нехай твої гарячі молитви почує Всевишній! Бажаю тобі світу: в країні, в будинку і в душі!
п
Молю Господа за твій День народження, мамо. Хай твоє серце завжди б'ється в ритмі його любові, а твоє життя буде сповнене радістю і благоденстві. Нехай Божа присутність супроводжує тебе на кожному кроці твого шляху.
п
Ти, матусю, в мене найкрасивіша в світі. Немає нікого ріднею тебе, адже нас з тобою єднає нерозривний зв’язок, яка не зникне ніколи. Ти мій ангел-охоронець, вдень і вночі піклується про мене. Так дозволь же мені сьогодні душевно привітати тебе з самим світлим святом – днем Народження! Я хочу, щоб ти мене завжди щире посміхалася, не приховуючи свого переполняющего душу щастя. Щоб ні одна хвороба не торкнулася тебе, а відмінне самопочуття супроводжувало тебе протягом усього життя. Хай твоя краса не зів’яне з роками, навпаки, додасть тобі витонченості. Я безмежно люблю тебе, адже ти в мене така чудова. Нехай взаєморозуміння в нашій родині завжди зігріває твою душу, а колеги на роботі цінують і поважають. Зі святом тебе, дорога мамо!
п
Дорога мамо! Хочу побажати тобі успіхів, щоб твій ангел-хранитель берег тебе від зла та заздрості, ворогів і недоброзичливців, підлості й користі. Нехай сім’я буде міцною, будинок повна чаша, а друзі завжди поруч!
п