Привітання з Днем Конституції України 📖

Привітання з Днем Конституції України 📖
У розділі знайдено 82 привітань на день Конституції. Для зручності застосуйте фільтр

Всі12 віршами24 прозою26 листівки13 відео7 смс


Привітання з Днем Конституції України. Гарне вітання. Зі святом! Многая літа!
п
З Днем Конституції України! 🎉 Це важливий день для всіх громадян України, коли ми вшановуємо основний закон нашої країни. Нехай ця Конституція завжди залишається гарантом наших прав та свобод. Якщо у вас є ще якісь запитання або потреба в додатковій інформації, не соромтеся питати! 😊🇺🇦
п
З Днем Конституції України! Бажаю нашій країні миру, процвітання і злагоди. Нехай наша Конституція завжди захищає права та свободи кожного громадянина, а Україна якнайшвидше здобуде перемогу. Слава Україні! Героям слава!
п
Щиро вітаю вас із Днем Конституції України – одним із найважливіших свят в історії нашого народу!

Вже вдруге ми відзначаємо річницю прийняття Основного Закону нашої держави в умовах воєнного стану.

Наша боротьба проти ворога триває.

Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція і на яких будується сучасна правова держава.

Щодня кожен із нас боронить Україну на своєму фронті. Навчаючи нові покоління поліцейських, правників, управлінців, психологів та фахівців з ІТ-технологій, ми також робимо свій вклад у зміцнення української державності та її розвиток. Адже якісна освіта – це наше майбутнє!

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!
п

Щиро вітаємо усіх українців з національним святом – Днем Конституції!

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.

Нехай же в день національного свята  в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Бажаємо Вам взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру.

© Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області
п
Щиро вітаю вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності й соборності України.

Cьогодні ми змушені доводити та відстоювати права і свободи у війні з агресором. Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Бажаю, щоб мир, злагода та перемога сприяли подальшій розбудові правової держави!

Зичу міцного здоров’я, щастя, добра та успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України!
п
Привітання з Днем Конституції України 📖, листівка 7
Завантажити п
Ухвалення Конституції назавжди закарбувало бажання українців жити в незалежній країні. Ми вибороли це право роками тому, ми продовжуємо захищати його й зараз. 

Зі святом, вільна країно. 
Так було й так буде 💙💛
п

Привітання з Днем народження

Приєднуйтесь до наших соціальних груп та каналів і отримуйте наші нові листівки одні з перших.

facebook
Привітання з Днем Конституції України 📖, листівка 9
Завантажити п
Відео-листівка для привітання з Днем Конституції України. Вітаю з Днем Конституції
п