ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 Але мені в цей урочистий момент хочеться звернутися до мам наших молодих. Ні для кого не секрет, що означає для кожного з нас мама. До неї ми звертаємося і в радості, і в горі. Наш біль — їх біль, наша радість — їхня радість. А скільки у них з’явилося сивини, поки вони виховали таких прекрасних дітей. Кажуть, що малі діти — маленькі турботи, великі діти — великі турботи. Милі і прекрасні мами! Навіть зараз, коли ваші діти вступають у самостійне життя, все одно тривожно б’ються ваші серця. Милі, хороші, красиві мами! Я піднімаю келих за ваші добрі діла, за ваші ніжні серця, за те, що ви виховали таких прекрасних дітей. Низький вам уклін!


Батькам слава, хвала і шана.
Я думаю, буде згоден народ,
Що тост за батьків треба підняти,
Здоров’я і щастя від нас побажати!

Всі здравиці і тости приймаючи,
Хочу, щоб усіх урочистіше звучав
Ось цей тост, який піднімаємо
Ми за батьків — початок всіх початків,

Тому що нам без них
Не бачити б молодих,
Нам без них ні сісти, ні встати
І на весіллі не гуляти!


Дорогі молодята, з сьогоднішнього дня у вас з’явилося в два рази більше родичів, причому з обох сторін одночасно. Але в цей урочистий момент мені найбільше хочеться звернути увагу на матерів наших молодих. Всі ми прекрасно знаємо і розуміємо, наскільки мама важлива і необхідна в нашому житті. Ми поспішаємо поділитися з нею і радістю, і горем. Всі наші переживання – їх переживання. А скільки сивини у них з’явилося, поки вони поставили на ноги таких чудових дітей. Адже правду кажуть – з маленькими дітьми і маленькі клопоти, а з великими дітьми – клопоту більше. Дорогі й улюблені мами! Навіть сьогодні, коли ваші діти переступають поріг самостійного життя, ваші серця завмирають в тривозі і радості. Ніжні, ласкаві й добрі мами! Я піднімаю свій келих за вас і за ваші чуйні серця, за ваші добрі справи, за те, що ви зуміли виховати таких чудових дітей. Щастя і здоров’я вам на довгі роки!

Батьки двічі є нашими творцями: вони народжують нас фізично і народжують нас духовно. Їх приклад і вплив багато в чому визначають наші погляди, установки, особливості поведінки і багато іншого. Тому сьогодні з великим почуттям вдячності я двічі кажу: спасибі батькам нареченої, спасибі батькам нареченого! За те, що виховали цих чудових людей!

– Ти спитав у мого тата благословення на наш шлюб? – Так, звичайно. Я йому зателефонував, і він сказав: «Я не знаю, хто ви, але заперечень не маю!» Так піднімемо келихи за батьків, цілком і повністю покладаються на вибір своїх дітей!

У цей радісний і одночасно урочистий день я хочу виголосити тост за тестя і тещу – батьків нареченої. Вони зуміли виростити красиву, розумну і веселу доньку. Недарма ж наш наречений так довго добивався її уваги. І хоча багато схильні порівнювати тещу з шипами у весільному букеті і гіркою мікстурою, я стверджую, що мудра теща здатна стати другою матір’ю для зятя. Я бажаю їй приносити в сім’ю дочки доброту, допомога, ласку, поради, а не розбрат. За ваше здоров’я і благополуччя, дорогі теща і тесть!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018