ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 Прислів'я говорить, що перше багатство в житті — це здоров'я, а друге — дружина. Хороша дружина — половина щастя. З доброю дружиною горе — півгоря, а радість удвічі більша. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів'я і вип'ємо за неї!


Одного разу француженка, американка й українка почали сперечатися про те, що потрібно чоловікові, щоб він кохав дружину вічно? Француженка сказала, що втримає чоловіка своєю пристрастю, американка — пікантністю, а українка напекла рум'яних млинців і пирогів. І перемогла! Тож вип'ємо за молоду, побажаємо їй бути доброю господинею й частіше балувати свого чоловіка смачними сніданками, обідами й вечерями!

В нашій мові існує три слова, що несуть у собі особливий чарівний і ніжний сенс. Любов, самопожертва, жіночність — всі ці поняття об’єднуються і виражаються словами: «мати», «дружина» і «наречена». Наша сьогоднішня молода прекрасна, як ніколи! Ніжне юне створіння в білосніжному чудовому, чистому, як найщиріше почуття, плаття — зовсім недавно наречена, а зараз – законна дружина. Погляньте, як вона щаслива сьогодні, який захват сяє в її очах, звернених до коханого чоловіка! Але якщо б ми змогли зазирнути до неї в серце, то неодмінно побачили б, наскільки воно наповнене щастям і любов’ю, і важко підібрати слова, щоб описати ці почуття. І я піднімаю свій келих за те, щоб це щастя було нескінченно!

Мила наречена! До сьогоднішнього знаменного дня ти була улюбленою дочкою, подругою, сестрою та племінницею. Сьогодні ту стала ще й молодою дружиною. Але нести подружнє тягар не так вже й просто. У народі прийнято вважати: “хороша дружина здатна зробити з чоловіка героя”. Догоджай йому, поважай, частіше нагадуй, який він працьовитий, мужній, сильний. Будь йому втіхою і підтримкою під всім на здивування та радість. Гірко!

Один чоловік ніяк не міг вибрати собі дружину. Після чергової невдалої спроби сватання, друг запитав у нього: – Яку дружину ти шукаєш? – Моя дружина – відповідає перебірливий наречений, – повинна бути красивою, розумною, правдивою, доброю і повинна вміти чудово вести домашнє господарство. – Але як ти збираєшся містити в одному будинку п’ять жінок? – з подивом запитав один. Так вип’ємо за нашу новоспечену наречену, яка змогла успішно поєднувати у собі усі ці важливі якості!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018