ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 Моя дорога подруга, дуже важко підібрати слова для того, щоб висловити свої почуття в цей чудовий день – день твого заміжжя! Я хочу підняти келих і виголосити тост, за дорогих молодят! Бажаю, щоб ваш союз був скріплений не тільки в паспортному столі і в рагсі, але й на небесах! Нехай ваш шлюб зберігають ваші ж ніжні і трепетні почуття! Гірко!


Все наше життя подібне гірлянді різнокольорових, похмурих і світлих днів. І тільки від вашої згоди і розсудливості, дорогі молодята, залежить благополуччя і спокій вашої сімейного життя! Так нехай же повсякденні дрібниці не зіпсують головного у вашому житті – щастя і радості. За вашу міцну і дружну сім’ю, наречені!

Одним з найважливіших елементів у щасливого сімейного життя є спільність інтересів. Я бажаю цим двом люблячим серцям розділяти і негаразди, і радості, і поразки, і перемоги. Діліть навпіл всі повсякденні турботи. Нехай все у вашому житті буде спільним. Я піднімаю свій келих за єдність інтересів тільки що утворившоїся молодої сім’ї. Думаю, мене підтримають всі гості. Гірко!

Як подруга нареченої, хотілося б тобі сказати, дорогий наш наречений. Бережи і цінуй це ніжне, тендітне створіння. Не підведи нас! Ми, звичайно, не віддаємо тобі її повністю, але в той час, поки вона з тобою — роби все можливе, щоб вона до нас не хотіла. Щастя і кохання! Гірко!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018