ГоловнаПривітання
  з днем народження
  новонародженим
  з весіллям
  з днем матері
  з новим роком
  з 8 березня
  з днем Валентина
  з днем армії
  з першим вересня
  з днем вчителя
  з днем студента
  з днем ангела
  з великоднем
  з різдвом
  щедрівки
колядки
 


Тости
  весільні
  на день народження
  на новий рік
   


Іменини
  календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  народні пісні
  колискові пісні
  приказки
  прислів'я
  загадки
  скоромовки
   
   
   
   
   
   
  1

 Моя дорога подруга, дуже важко підібрати слова для того, щоб висловити свої почуття в цей чудовий день – день твого заміжжя! Я хочу підняти келих і виголосити тост, за дорогих молодят! Бажаю, щоб ваш союз був скріплений не тільки в паспортному столі і в рагсі, але й на небесах! Нехай ваш шлюб зберігають ваші ж ніжні і трепетні почуття! Гірко!


Все наше життя подібне гірлянді різнокольорових, похмурих і світлих днів. І тільки від вашої згоди і розсудливості, дорогі молодята, залежить благополуччя і спокій вашої сімейного життя! Так нехай же повсякденні дрібниці не зіпсують головного у вашому житті – щастя і радості. За вашу міцну і дружну сім’ю, наречені!

Одним з найважливіших елементів у щасливого сімейного життя є спільність інтересів. Я бажаю цим двом люблячим серцям розділяти і негаразди, і радості, і поразки, і перемоги. Діліть навпіл всі повсякденні турботи. Нехай все у вашому житті буде спільним. Я піднімаю свій келих за єдність інтересів тільки що утворившоїся молодої сім’ї. Думаю, мене підтримають всі гості. Гірко!

Як подруга нареченої, хотілося б тобі сказати, дорогий наш наречений. Бережи і цінуй це ніжне, тендітне створіння. Не підведи нас! Ми, звичайно, не віддаємо тобі її повністю, але в той час, поки вона з тобою — роби все можливе, щоб вона до нас не хотіла. Щастя і кохання! Гірко!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
© Поздоровлення, тости та привітання на всі свята українською мовою 2018