ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 Якось мені пощастило бути присутнім на одному весіллі. Непогане, загалом-то, було весілля. Але запам’яталося воно мені не цим, а зовсім іншим. В момент, коли гості почали розходитися, наречена встала і каже: – Спасибі, дорогі друзі, за те, що прийшли! Дякую за щедрі подарунки! Вибачте, якщо раптом щось було не так… Адже я вперше виходжу заміж! Сподіваюся, наступного разу буде ще краще! Так от, я звертаюся до кожного з молодят: ми цілком задоволені цим весіллям! І нам, втім, як і вам, інше не потрібне. Будьте щасливі!


Молодій дружині свого найкращого друга я хочу нагадати слова одного дуже відомої людини: «Розсудлива жінка! Якщо бажаєш, щоб твій чоловік весь вільний час із задоволенням проводив тільки біля тебе, постарайся подбати про те, щоб ні в якому іншому місці він не зміг знайти стільки задоволення, приємності, ніжності і скромності». Я п’ю до дна за щастя наших молодят

Як говорить народна мудрість, першим багатством у житті є здоров’я, ну а другим (не за значимістю, а за рахунком) є дружина. Адже хороша дружина – це вже половина щастя. З прекрасною дружиною горе не горе, а радість удвічі. У хорошої дружини і чоловік «золотий». Адже тепер моє місце, як кращого друга займає вірна подруга. І сьогодні я хочу побажати нареченій виправдати всі ці мудрі вислови і випити за неї!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018