ГоловнаПривітання
  з днем народження
  новонародженим
  з весіллям
  з днем матері
  з новим роком
  з 8 березня
  з днем Валентина
  з днем армії
  з першим вересня
  з днем вчителя
  з днем студента
  з днем ангела
  з великоднем
  з різдвом
  щедрівки
колядки
 


Тости
  весільні
  на день народження
  на новий рік
   


Іменини
  календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  народні пісні
  колискові пісні
  приказки
  прислів'я
  загадки
  скоромовки
   
   
   
   
   
   
  1

 Якось мені пощастило бути присутнім на одному весіллі. Непогане, загалом-то, було весілля. Але запам’яталося воно мені не цим, а зовсім іншим. В момент, коли гості почали розходитися, наречена встала і каже: – Спасибі, дорогі друзі, за те, що прийшли! Дякую за щедрі подарунки! Вибачте, якщо раптом щось було не так… Адже я вперше виходжу заміж! Сподіваюся, наступного разу буде ще краще! Так от, я звертаюся до кожного з молодят: ми цілком задоволені цим весіллям! І нам, втім, як і вам, інше не потрібне. Будьте щасливі!


Молодій дружині свого найкращого друга я хочу нагадати слова одного дуже відомої людини: «Розсудлива жінка! Якщо бажаєш, щоб твій чоловік весь вільний час із задоволенням проводив тільки біля тебе, постарайся подбати про те, щоб ні в якому іншому місці він не зміг знайти стільки задоволення, приємності, ніжності і скромності». Я п’ю до дна за щастя наших молодят

Як говорить народна мудрість, першим багатством у житті є здоров’я, ну а другим (не за значимістю, а за рахунком) є дружина. Адже хороша дружина – це вже половина щастя. З прекрасною дружиною горе не горе, а радість удвічі. У хорошої дружини і чоловік «золотий». Адже тепер моє місце, як кращого друга займає вірна подруга. І сьогодні я хочу побажати нареченій виправдати всі ці мудрі вислови і випити за неї!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
© Поздоровлення, тости та привітання на всі свята українською мовою 2018