ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 Давайте наповнимо келихи, і як вино ллється в них, так хай і щастя струмує в життя наших дітей, які створили сьогодні сім’ю. Нехай воно буде таким же дурманним і п’янким, і триває стільки ж років, скільки чарок сьогодні буде випито, тому не скупімося всі, п’ємо!


З появою своєї сім’ї, діти покидають батьківське гніздо. І хочеться вам побажати, що б випурхнули ви з нього не метеликами, які летитять на будь-яке принадне світло, а орлами, які гідно проживають все життя з обранцем. За вірність!

Дорогі наші діти. Сьогодні, найчудовіший день не тільки вашого, але і нашого життя. Вам це ще тільки належить зрозуміти, коли ви виростите власних дітей! Ми хотіли б випити за ваше щасливе сімейне життя. Щоб ваш шлях був легким і світлим як сукня нареченої! За вас наші рідні!

У народі кажуть, що життя прожити не поле перейти. Так от ми хотіли б випити за наших дітей, що б як би важко їм не було в житті, вони завжди могли в усьому покластися один на одного!

В цей священний день — день одруження наших дорогих дітей хочеться побажати сімейного благополуччя. Пронесіть вогонь кохання через все ваше життя і ні в якому випадку не дайте йому згаснути. Прикрості геть і дожити вам до весілля золотого!

Дорогі наші діти, сьогодні ви зробили чи не найважливіший крок у вашому житті, і ми думаємо, що ви ніколи не відмовитеся від того, що зробили, любіть один одного, допомагайте в складних ситуаціях, з святом, дорогі молодята!

Дорогі діти, вітаю вас із хвилюючим і радісним днем вашого і нашого, теж, життя — з Днем весілля вас! Тепер у вас є дві сім’ї — та яка вас зростила і та, яку ви створюєте. Бережіть, цінуйте, зберігайте любіть свою сім’ю так само, як ту, яка вас виховала, і будьте щасливі!

Дорогі наші діти, сьогодні в цей чудовий для всіх нас день, хотілося б нагадати вам, що нажити багато грошей — хоробрість; зберегти їх — це мудрість, а вміло витрачати — мистецтво. Так нехай же ви ніколи про це не забуваєте. За ваш сімейний достаток! Гірко!

Дорогі діти вітаємо вашу новоспечену сім’ю, тепер ви новий осередок суспільства під назвою — сім’я! Піднімемо келихи за те, щоб ваша сім’я була міцною, щоб у ній панував мир, розуміння, доброта і щоб ви були прикладом для ваших майбутніх діток!

Дорогі наші діти, ось ви випурхнули зі свого гнізда і полетіли вити своє власне. Я бажаю, щоб ваше сімейне гніздечко було міцним, надійним і міцним, нехай йому будуть ні по чому будь-які негаразди. Ну і звичайно, пташенят вам побільше! З Днем весілля!

Одна пара вирішила побудувати кораблик. Вони довго і ретельно відбирали матеріали, обробляли кожну деталь, вклали у виріб свою душу. Минув час і кораблик був готовий, щоб пустити його в плавання. Але чоловікові і жінці було дуже складно це зробити — таким дорогим і красивим було для них їх творіння. Так вони залишили його собі. А ми не залишили, а спустили його на воду. Вип’ємо за те, дорогі діти, щоб плавання в морі життя було для вас спокійним і у всіх починаннях ваші вітрила наповнював попутний вітер!

Улюблені наші діти. Нехай ваше сімейне життя, буде сповнене проблемами про те, куди подіти зайві гроші, нехай не дає вам відпочинку ваша взаємна любов і нехай вас захлиснуть успіх і достаток! Бажаємо вам щастя!

Любі, кохані наші діти, сьогодні народилася ваша родина, а наша стала більшою на одну людину, чому ми дуже раді! Бажаємо вам йти по життю рука об руку, дивитися завжди в одну сторону і бути на одній хвилі! З усім справляється і все вирішуйте завжди разом, а якщо що, знайте, ми завжди готові прийти на допомогу, наприклад, з онуками посидіти, їх ми дуже хочемо і чекаємо!

Дорогі діти, щиро вітаємо вас з Днем одруження! Бажаємо, щоб «медовий місяць» не закінчувався у вашому житті ніколи. Нехай ця ніжність, трепет, захоплення і ейфорія один від одного у вас збережуться на довгі — довгі роки, щоб, по закінченні часу, вогонь вашої любові палав так само, як зараз!

Жив мудрець на горі. Він знав всі таємниці й істини світу, крім однієї і найважливішої — джерело щастя. Він мучився і метався в пошуках відповіді. Але одного разу він побачив, пару що проходила повз нього з донькою і сином. В очах їх сяяв блиск, на обличчях — посмішки — ознака щастя. Мудрець тут же підійшов до них і запитав — у чому їх джерело щастя? Вони відповіли — діти. Якщо наші діти щасливі, то ми — подвійно. Те ж саме з нами — нам, крім вашого щастя і здоров’я нічого не потрібно. Будьте щасливі!

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018