ГоловнаПривітання
  з днем народження
  новонародженим
  з весіллям
  з днем матері
  з новим роком
  з 8 березня
  з днем Валентина
  з днем армії
  з першим вересня
  з днем вчителя
  з днем студента
  з днем ангела
  з великоднем
  з різдвом
  щедрівки
колядки
 


Тости
  весільні
  на день народження
  на новий рік
   


Іменини
  календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  народні пісні
  колискові пісні
  приказки
  прислів'я
  загадки
  скоромовки
   
   
   
   
   
   
  1

 Здавна відомий один ефективний спосіб створення щасливого і міцного шлюбу. Дружина і чоловік, взявши по аркушу паперу, окремо заповнюють їх. Розділивши аркуш уздовж на дві рівні частини, дружина вказує на лівій стороні – хороші якості чоловіка, а в правій – ті, які їй хотілося б виправити. Таким же чином поступає і чоловік зі своїм листом. Після цього подружжя відрізають праві половинки аркушів, акуратно їх складають і… викидають! А ліву частину чоловік і дружина ретельно заучують і повторюють щодня. Адже для кожної людини обов’язково знайдуться визначення, які можна було б написати в лівій частині сторінки. Тим більше, коли мова йде про наших молодих. Тому я пропоную тост за все хороше і позитивне, що є в наших молодятах!


В цей радісний та чудовий день я хочу побажати нашим дорогим молодятам, щоб вони здобули три звички. Звичку до праці, звички до здоров’я і звичку до вчення. Тільки завдяки цим воістину чудотворним звичкам ви зможете досягти вершини гармонії і щастя. І неодмінно зігрівати вас на цій вершині буде Любов… Тому мій тост – за любов!

Цей випадок мені розповів один мій добрий приятель: Першого вересня його син перший раз переступив поріг школи. В той же день, повернувшись додому, він з кулаками накинувся на батьків: – Чому ж ви не попередили мене… що ця волинка розтягнеться на цілих десять років! Сьогодні наш обов’язок – попередити нареченого і наречену, що волинка, заради якої ми всі тут зібралися, на все життя! Тому я пропоную випити, щоб вона була їм тільки в радість!

Дорогі друзі! Сьогодні на наших очах відбувається радісна подія, що зібрала нас всіх в цьому чудовому залі. Тому я хочу звернутися до наших дорогих молодятам. Дорогі (імена нареченого і нареченої)! Ви вступили в шлюб, в прекрасний союз любові та взаєморозуміння. Бажаний час настав і ви поєднали свої серця. Ваші найсвітліші почуття, засновані на любові, повазі та прихильності один до одного сьогодні були скріплені узами шлюбу. З цього знаменного дня ви почнете будувати своє сімейне життя. А оскільки робота ця творча, то важка і цікава одночасно. Я бажаю вам легко подолати всі труднощі і бути щасливими!

Прекрасною подією є з’єднання доль жінки і чоловіки в будь-якому віці. Адже тепер є з ким розділити радість і печаль, кого пиляти, за ким позалицятися і з ким просто поговорити. Сім’я – це своєрідний оазис в безводній життєвій пустелі. Я піднімаю свій келих за щасливе і довге життя наших молодят, за їх щастя, здоров’я і довголіття! Гірко!

Як часто проходить перший рік подружжя? Чоловік каже – дружина слухає. На другому році говорить дружина, а слухає чоловік. Ну а на третьому році: кажуть обидва, а слухають сусіди. Я хочу випити за те, щоб наші дорогі молодята все подружнє життя жили як перші два роки, слухаючи один одного! Адже тільки з допомогою любові, поваги та взаєморозуміння вони зможуть знайти дорогу до щастя!

Дай вам, Боже, сили,
щоб Ви змогли змінити у житті те,
що хочете змінити.
Дай Вам, Боже, терпимості
змиритися з тим,
чого не можете змінити.
Дай Вам, Боже, мудрості
відрізнити перше від другого.

Щоб вас любили всі,а ви — кого хочете!

Щоб боліло тіло від любові, руки від квітів, а губи від поцілунків.

Не відкладайте роботу на суботу, а кохання на старість.

В одному з древніх трактатів сказано: "Прагнення розуму народжують повагу, прагнення духу народжують дружбу, прагнення тіла народжують жагу, але тільки всі три народжують кохання".
То ж хай у вашому житті всі три прагнення завжди будуть разом, за кохання!

Перший тост:
До побачення! Тверезими ми з вами сьогодні не зустрінемось!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
© Поздоровлення, тости та привітання на всі свята українською мовою 2018