ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 Здавна відомий один ефективний спосіб створення щасливого і міцного шлюбу. Дружина і чоловік, взявши по аркушу паперу, окремо заповнюють їх. Розділивши аркуш уздовж на дві рівні частини, дружина вказує на лівій стороні – хороші якості чоловіка, а в правій – ті, які їй хотілося б виправити. Таким же чином поступає і чоловік зі своїм листом. Після цього подружжя відрізають праві половинки аркушів, акуратно їх складають і… викидають! А ліву частину чоловік і дружина ретельно заучують і повторюють щодня. Адже для кожної людини обов’язково знайдуться визначення, які можна було б написати в лівій частині сторінки. Тим більше, коли мова йде про наших молодих. Тому я пропоную тост за все хороше і позитивне, що є в наших молодятах!


В цей радісний та чудовий день я хочу побажати нашим дорогим молодятам, щоб вони здобули три звички. Звичку до праці, звички до здоров’я і звичку до вчення. Тільки завдяки цим воістину чудотворним звичкам ви зможете досягти вершини гармонії і щастя. І неодмінно зігрівати вас на цій вершині буде Любов… Тому мій тост – за любов!

Цей випадок мені розповів один мій добрий приятель: Першого вересня його син перший раз переступив поріг школи. В той же день, повернувшись додому, він з кулаками накинувся на батьків: – Чому ж ви не попередили мене… що ця волинка розтягнеться на цілих десять років! Сьогодні наш обов’язок – попередити нареченого і наречену, що волинка, заради якої ми всі тут зібралися, на все життя! Тому я пропоную випити, щоб вона була їм тільки в радість!

Дорогі друзі! Сьогодні на наших очах відбувається радісна подія, що зібрала нас всіх в цьому чудовому залі. Тому я хочу звернутися до наших дорогих молодятам. Дорогі (імена нареченого і нареченої)! Ви вступили в шлюб, в прекрасний союз любові та взаєморозуміння. Бажаний час настав і ви поєднали свої серця. Ваші найсвітліші почуття, засновані на любові, повазі та прихильності один до одного сьогодні були скріплені узами шлюбу. З цього знаменного дня ви почнете будувати своє сімейне життя. А оскільки робота ця творча, то важка і цікава одночасно. Я бажаю вам легко подолати всі труднощі і бути щасливими!

Прекрасною подією є з’єднання доль жінки і чоловіки в будь-якому віці. Адже тепер є з ким розділити радість і печаль, кого пиляти, за ким позалицятися і з ким просто поговорити. Сім’я – це своєрідний оазис в безводній життєвій пустелі. Я піднімаю свій келих за щасливе і довге життя наших молодят, за їх щастя, здоров’я і довголіття! Гірко!

Як часто проходить перший рік подружжя? Чоловік каже – дружина слухає. На другому році говорить дружина, а слухає чоловік. Ну а на третьому році: кажуть обидва, а слухають сусіди. Я хочу випити за те, щоб наші дорогі молодята все подружнє життя жили як перші два роки, слухаючи один одного! Адже тільки з допомогою любові, поваги та взаєморозуміння вони зможуть знайти дорогу до щастя!

Дай вам, Боже, сили,
щоб Ви змогли змінити у житті те,
що хочете змінити.
Дай Вам, Боже, терпимості
змиритися з тим,
чого не можете змінити.
Дай Вам, Боже, мудрості
відрізнити перше від другого.

Щоб вас любили всі,а ви — кого хочете!

Щоб боліло тіло від любові, руки від квітів, а губи від поцілунків.

Не відкладайте роботу на суботу, а кохання на старість.

В одному з древніх трактатів сказано: "Прагнення розуму народжують повагу, прагнення духу народжують дружбу, прагнення тіла народжують жагу, але тільки всі три народжують кохання".
То ж хай у вашому житті всі три прагнення завжди будуть разом, за кохання!

Перший тост:
До побачення! Тверезими ми з вами сьогодні не зустрінемось!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018