ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 


Тости на Новий Рік.


Давайте вип'ємо, щоб у прийдешньому році навколо нас була стрілянина ... але тільки шампанським, точно в ціль і з близької відстані!

Зустріч Нового року - це завжди підбиття підсумків старого. Але як би не осмислювався досвід, його вища філософія проста і зводиться до однієї фрази: "Живи і радій!" Вип'ємо за радощі, які дарує нам життя!


Одного чоловіка запитують:
- Чому ти носиш взуття на два розміри менше?
Той відповідає:
- Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син - двієчник! Теща-відьма! ... Єдина радість у мене в житті - коли я ввечері ... знімаю взуття!
Давайте вип'ємо за те, щоб у новому році у нас були й інші радості!


За цим столом всі жінки прекрасні, як Снігуроньки. Але хочеться побажати, щоб на відміну від них, серця наших жінок були зігріті любов'ю до нас, чоловіків, у Новому році. За прекрасних і люблячих Снігуроньок!


Розпитують одного електрика, цікава чи є у нього професія?
- Професія у мене, звичайно, цікава, але небезпечна. З'єднаєш, наприклад, не ті дроти, і тебе трахне!
Так вип'ємо ж за те, щоб в новому році життя не вступало з нами в інтимні стосунки!


Свято Нового року - апофеоз контрастів: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома виблискують вогні, весело, тепло, ошатна ялинка, святковий стіл ... Нехай і в новому році, як би не вирували навколо вітри і негаразди, а в будинку і на душі буде світло і затишно. Нехай здійсняться в новому році всі наші бажання! Піднімемо за це келихи!


Підходить один чоловік до річки, розсовує кущ, другий, третій ... і так двадцять кущів ... А там, за останнім, стоїть прекрасна жінка і чекає його. Зняв він одну сукню, другу, третю ... Давайте ж піднімемо келихи й вип'ємо за наші перспективи в новому році!


Вранці після новорічної ночі подружжя повертається додому. Господар намагається відкрити двері сигаретою.
- Це ж сигарета, - говорить дружина, боюся, що нею двері не відкрити!
- Чорт забирай, невже я викурив ключ?!
Пропоную випити за те, щоб у новому році ми випадково не викурили ключі від свого щастя!


Давайте вип'ємо за єдиний день у році, коли можна і на ялинку сісти ... і в лісі не побувати! За Новий рік!


Вип'ємо за те, щоб у новому році будь-який настрій було завжди з ким ділити.


Вип'ємо за те, щоб у новому рік було з ким і було де.


У селі одна подруга розповідає іншій:
- Учора до мене заявився Василь. Спершу посидів, помовчав. Потім навалився на мене і гвалтував ... А навіщо приходив, так і не сказав. Щоб у вас не було питання, навіщо я сюди прийшов, скажу прямо: Я прийшов, щоб усіх привітати з Новим Роком!


За традицією ми відзначаємо Новий рік шампанським. Нехай наше життя в новому році буде як це шампанське - легке, хвилююче, прекрасне і б'є через край.


Двічі на одні і ті ж ... Новий рік не наступають! Не можна зустріти один і той же Новий рік двічі ... Так давайте вип'ємо за своєчасність, неминучість і єдиність цього повторюваного свята! За Новий рік!


Нехай у новому році у тебе з'явиться багато нових друзів, нова високооплачувана робота, нова машина, нова заміська вілла, в якій би можна було посидіти, як у давнину, нашим старовинним дружнім колом і проводити старий рік!


Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі і непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай такий хороший, що мені хотілося б запропонувати вам всім викинути з пам'яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невірність, невдячність. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам'яті залишилися тільки теплі і приємні спогади про старий рік. Запам'ятаємо його таким, і тоді прийдешній новий рік буде не гірше минулого! Друзі! Пропоную подякувати старий рік за світлу спадщину, залишену ним, - за хвилини радості, любові, успіху і неоціненний досвід для розуму та професіоналізму.


В кожній людині є негасима свічка його душі. Але свічка ця часто накрита непроникним ковпаком. Так вип'ємо за те, щоб у новому році світло нашої душі безперешкодно доходило би до друзів.


Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам'ятаю, - не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!Давайте вип'ємо, щоб у прийдешньому році навколо нас була стрілянина ... але тільки шампанським, точно в ціль і з близької відстані!


Якийсь жартівник дістав під Новий рік шубу і бороду Діда Мороза. Вбрався і, радіючи, що може потішити свою дружину, подзвонив у двері своєї квартири.
Дружина відкрила і, не встиг він вимовити слово, кинулася йому на шию, стала гаряче цілувати й затягнула в спальню. І там, як божевільна, віддалася з "Дідом Морозом" палкому коханню. Скориставшись маленьким перепочинком, чоловік скинув накладну бороду і вуса. І тут він почув голос дружини, що вразили його:
- Ну, треба ж, це ти! А я тебе зовсім не впізнала!
Так піднімемо ж келихи за справжніх чоловіків, які вміють влаштувати свято і своїй дружині!


Він сказав "поїхали" і запив водою! Я міг би випити більше, але я вип'ю до дна! Піднімемо келихи і вдвинемо їх у розум! Хай живе розум, нехай згине маразм! Нехай у новому році ми будемо в ладу з усіма, і, перш за все - з самими собою!


 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018