ГоловнаПривітання
  з днем народження
  новонародженим
  з весіллям
  з днем матері
  з новим роком
  з 8 березня
  з днем Валентина
  з днем армії
  з першим вересня
  з днем вчителя
  з днем студента
  з днем ангела
  з великоднем
  з різдвом
  щедрівки
колядки
 


Тости
  весільні
  на день народження
  на новий рік
   


Іменини
  календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  народні пісні
  колискові пісні
  приказки
  прислів'я
  загадки
  скоромовки
   
   
   
   
   
   
  1

 


Тости на Новий Рік.


Давайте вип'ємо, щоб у прийдешньому році навколо нас була стрілянина ... але тільки шампанським, точно в ціль і з близької відстані!

Зустріч Нового року - це завжди підбиття підсумків старого. Але як би не осмислювався досвід, його вища філософія проста і зводиться до однієї фрази: "Живи і радій!" Вип'ємо за радощі, які дарує нам життя!


Одного чоловіка запитують:
- Чому ти носиш взуття на два розміри менше?
Той відповідає:
- Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син - двієчник! Теща-відьма! ... Єдина радість у мене в житті - коли я ввечері ... знімаю взуття!
Давайте вип'ємо за те, щоб у новому році у нас були й інші радості!


За цим столом всі жінки прекрасні, як Снігуроньки. Але хочеться побажати, щоб на відміну від них, серця наших жінок були зігріті любов'ю до нас, чоловіків, у Новому році. За прекрасних і люблячих Снігуроньок!


Розпитують одного електрика, цікава чи є у нього професія?
- Професія у мене, звичайно, цікава, але небезпечна. З'єднаєш, наприклад, не ті дроти, і тебе трахне!
Так вип'ємо ж за те, щоб в новому році життя не вступало з нами в інтимні стосунки!


Свято Нового року - апофеоз контрастів: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома виблискують вогні, весело, тепло, ошатна ялинка, святковий стіл ... Нехай і в новому році, як би не вирували навколо вітри і негаразди, а в будинку і на душі буде світло і затишно. Нехай здійсняться в новому році всі наші бажання! Піднімемо за це келихи!


Підходить один чоловік до річки, розсовує кущ, другий, третій ... і так двадцять кущів ... А там, за останнім, стоїть прекрасна жінка і чекає його. Зняв він одну сукню, другу, третю ... Давайте ж піднімемо келихи й вип'ємо за наші перспективи в новому році!


Вранці після новорічної ночі подружжя повертається додому. Господар намагається відкрити двері сигаретою.
- Це ж сигарета, - говорить дружина, боюся, що нею двері не відкрити!
- Чорт забирай, невже я викурив ключ?!
Пропоную випити за те, щоб у новому році ми випадково не викурили ключі від свого щастя!


Давайте вип'ємо за єдиний день у році, коли можна і на ялинку сісти ... і в лісі не побувати! За Новий рік!


Вип'ємо за те, щоб у новому році будь-який настрій було завжди з ким ділити.


Вип'ємо за те, щоб у новому рік було з ким і було де.


У селі одна подруга розповідає іншій:
- Учора до мене заявився Василь. Спершу посидів, помовчав. Потім навалився на мене і гвалтував ... А навіщо приходив, так і не сказав. Щоб у вас не було питання, навіщо я сюди прийшов, скажу прямо: Я прийшов, щоб усіх привітати з Новим Роком!


За традицією ми відзначаємо Новий рік шампанським. Нехай наше життя в новому році буде як це шампанське - легке, хвилююче, прекрасне і б'є через край.


Двічі на одні і ті ж ... Новий рік не наступають! Не можна зустріти один і той же Новий рік двічі ... Так давайте вип'ємо за своєчасність, неминучість і єдиність цього повторюваного свята! За Новий рік!


Нехай у новому році у тебе з'явиться багато нових друзів, нова високооплачувана робота, нова машина, нова заміська вілла, в якій би можна було посидіти, як у давнину, нашим старовинним дружнім колом і проводити старий рік!


Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі і непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай такий хороший, що мені хотілося б запропонувати вам всім викинути з пам'яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невірність, невдячність. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам'яті залишилися тільки теплі і приємні спогади про старий рік. Запам'ятаємо його таким, і тоді прийдешній новий рік буде не гірше минулого! Друзі! Пропоную подякувати старий рік за світлу спадщину, залишену ним, - за хвилини радості, любові, успіху і неоціненний досвід для розуму та професіоналізму.


В кожній людині є негасима свічка його душі. Але свічка ця часто накрита непроникним ковпаком. Так вип'ємо за те, щоб у новому році світло нашої душі безперешкодно доходило би до друзів.


Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам'ятаю, - не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!Давайте вип'ємо, щоб у прийдешньому році навколо нас була стрілянина ... але тільки шампанським, точно в ціль і з близької відстані!


Якийсь жартівник дістав під Новий рік шубу і бороду Діда Мороза. Вбрався і, радіючи, що може потішити свою дружину, подзвонив у двері своєї квартири.
Дружина відкрила і, не встиг він вимовити слово, кинулася йому на шию, стала гаряче цілувати й затягнула в спальню. І там, як божевільна, віддалася з "Дідом Морозом" палкому коханню. Скориставшись маленьким перепочинком, чоловік скинув накладну бороду і вуса. І тут він почув голос дружини, що вразили його:
- Ну, треба ж, це ти! А я тебе зовсім не впізнала!
Так піднімемо ж келихи за справжніх чоловіків, які вміють влаштувати свято і своїй дружині!


Він сказав "поїхали" і запив водою! Я міг би випити більше, але я вип'ю до дна! Піднімемо келихи і вдвинемо їх у розум! Хай живе розум, нехай згине маразм! Нехай у новому році ми будемо в ладу з усіма, і, перш за все - з самими собою!


 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
© Поздоровлення, тости та привітання на всі свята українською мовою 2018