ГоловнаПривітання
  з днем народження
  новонародженим
  з весіллям
  з днем матері
  з новим роком
  з 8 березня
  з днем Валентина
  з днем армії
  з першим вересня
  з днем вчителя
  з днем студента
  з днем ангела
  з великоднем
  з різдвом
  щедрівки
колядки
 


Тости
  весільні
  на день народження
  на новий рік
   


Іменини
  календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  народні пісні
  колискові пісні
  приказки
  прислів'я
  загадки
  скоромовки
   
   
   
   
   
   
  1

 


Тости до Дня Народження.


Жили-були багач і бідняк. Біднякові втрачати було не чого і він веселився, гуляв, шашлик їв, горілку пиячив - загалом відривався. А багатій - не їв, не спав, не відпочивав, а все сидів і трясся над своїм золотом. І ось одного разу набридло багачу таке становище. "Що це таке", - подумав він, - "Я багатий, у мене багато грошей, і я не можу нормально жити". І тоді вирішив він віддати все своє золото бідняку. І ось, з тих пір, багач став жити і радіти, а бідняк змінився. Тепер він перестав їсти, пити, відпочивати - став трястися над своїм золотом.

Так вип'ємо ж за те, щоб ні гроші, ні слава, ні любов не завадили залишитися тобі щасливим і веселою людиною.

Колись бог виділив людині для життя 25 років, а коні, собаці, мавпи і всім іншим тваринам по п'ятдесят років. Образився чоловік, але так вирішив бог ...

Вирушив людина до тварин з тим, щоб вони подарували частину свого життя йому. Ось так і вийшло, що 25 років людина живе як людина, наступні 25 років оре як кінь, потім живе як собака, ну а наступні двадцять п'ять. років над ним сміються як над мавпою.

Так вип'ємо ж за те, щоб ____ прожив як мінімум ще сто років як людина! З днем народження тебе, дорогий!


В автошколі В Грузії здобувач водійських прав здає іспит. Інспектор пояснює дорожню ситуацію:
– Ти їдеш в машині по вузькій дорога. Зліва – високий-високий гір. Справа – крутий-крутий абрив. Раптом на дорозі – красивий дэвушка. А поруч з нею страшний-престрашный старух. Кого тиснути будэшь?
– Звичайно, бабу!
– Дурень!.. Гальма тиснути треба!
Так вип’ємо ж за те, щоб у важкій ситуації ми не забували натиснути на гальмо!

Одного разу до одного грузинського царя, який прославився своїми добрими справами, прийшов добрий чарівник і приніс йому три безцінних дару. Він сказав цареві наступні слова: — Перший мій дар — це здоров’я. Будь же ти міцний, могутній і непідвладний хвороб. Другий мій дар — забуття, яке позбавить твою пам’ять від страхів, смутку і біди пройшли. Нехай вони більше не обтяжують твоєї душі. Третій мій дар – дар інтуїції, яка завжди підкаже правильний вихід зі сформованої ситуації. І я, як цей чарівник, бажаю нашому дорогому ювіляру міцного здоров’я, забуття і інтуїції, яка вела його за життя самим правильним шляхом. За здоров’я ювіляра!

Дорогий іменинник! У день твого народження від усього серця бажаємо, щоб червоний «мерседес» твого життя легко і щасливо віз тебе по життю, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб дорога йшла по квітучому саду і щоб поруч були всі ті, у кого ти потребуєш. За твоє благополуччя і успіх!

День народження – прекрасне свято. Все найкраще в цей день – тільки для тебе. Не варто сумувати, що роки летять непомітно, потрібно радіти набутому досвіду і мудрості. Від щирого серця бажаю бачити в житті тільки найкраще, більше позитиву, менше суму, море радості, гори грошей, більше веселих моментів і величезний запас здоров’я. Піднімаємо келихи за тебе!

Кажуть, що головне в житті – це здоров’я. Мені здається, це не так. Бувають і здорові скиглії. По-моєму, в наші дні головне – це бадьорість духу і оптимізм. Тому бажаю тобі на все в житті дивитися з посмішкою, і тоді всі життєві негаразди тобі будуть по плечу!

Бажаю тобі сил таких, як у бика, мудрості – як у сови, завзятості – як у осла, витонченості – як у пантери, граціозності – як у газелі, здоров’я – як у слона. Ну і грошей стільки, скільки вся ця живність важить.


Давним-давно створив Бог землю. І наділив Він всяку тварь живу однаковою тривалістю життя – всім по 30 років. Працював кінь 20 років, шкода стало йому себе, вирішив він: «Віддам я десять років свого життя людині. Вона за цей час порозумнішає, придумає трактор, і мені жити стане легше». Сказано зроблено. Собака думає: «Друг я людині чи ні?». І теж віддала своїх 10 років. Тут і мавпа каже: «Я десь читала, що ми з людиною далекі родичі. Так що подарую і я їй десяток рочків». Ось і виходить, що живе людина 60 років: 30 років нормально, 10 років тяжко працює, як кінь, 10 років бігає, як собака, і ще 10 років зморщений, як мавпа. Вип’ємо за те, щоб наш іменинник прожив ще 100 років, але прожив їх по-людськи.

Наше життя – це сходи, і з кожним роком ми піднімаємося вгору ще на одну сходинку. Це неминучий процес, всі це знають. Тому потрібно навчитися звертати увагу на різні дрібниці навколо нас, які роблять нас щасливими і змушують посміхатися. У цьому, напевно, і полягає весь сенс життя. За тебе, іменинник! Наповнюй своє життя незабутніми моментами!

Бажаю, щоб у іменинника все ламалося: стіл – від частувань, гаманець – від доларів і євро, а ліжко – від задоволення.

Кажуть, що в житті потрібно до всього ставитися з часткою пофігізму. І найкращим виходом із ситуації є здатність забути все погане і зберегти в пам’яті все позитивне, сказати всім своїм кривдникам спасибі за безцінний досвід і просто йти далі з високо піднятою головою. Я хочу підняти цей келих за нашого винуватця торжества і побажати йому рівно стільки пофігізму, скільки необхідно, щоб не помічати людську дурість і злість. І стільки ж уважності, щоб завжди помічати хороші і позитивні вчинки!

Їхали три молодця по степу, і на дорозі їм попався величезний камінь. А на камені тому було напис викарбувано: «Хто направо піде – любов знайде, хто наліво зверне – здоров’я знайде, а хто прямо попрямує – на того багатство звалиться». Так вип’ємо ж за те, щоб тобі ніколи не доводилося вибирати між любов’ю, здоров’ям і багатством. Нехай всі ці блага завжди супроводжують тебе на будь-якому шляху.

З народженням людини в небі з’являється нова зірка. Залежно від того, як протікає її життя, вона світить то яскравіше, то тьмяніше. Хочу побажати Вам, щоб Ваше життя було повним новими враженнями, позитивними емоціями і радісними подіями і, відповідно, щоб Ваша зірка світила яскраво, затьмарюючи навколо всі інші!

Кажуть, що навіть найменша добра справу, важить більше ніж величезні обіцянки. Виходячи з цього я хочу підняти тост за нашого іменинника і побажати йому, що б його оточували люди, які могли б оцінити всі ті добрі і хороші вчинки, які він для них робить!

Нехай буде так: діти стануть гордістю, любов – нормою, друзі – опорою, гроші – великими, здоров’я – залізним, а життя – чудовим. Нехай всі сподівання здійснюються, всі двері відкр