ГоловнаПривітання
  з Днем народження
  Новонародженим
  з Весіллям
  з Днем матері
  з Новим роком
  з 8 березня
  з Днем Валентина
  з Днем армії
  з Першим вересня
  з Днем вчителя
  з Днем студента
  з Днем ангела
  з Великоднем
  з Різдвом
  Щедрівки
Колядки
 


Тости
  Весільні
  на День народження
  на Новий рік
   


Іменини
  Календар іменин
   


Народна творчість
  Антологія Української народної творчості
   
  Народні пісні
  Колискові пісні
  Приказки
  Прислів'я
  Загадки
  Скоромовки
   
   
   
   
   
   
   

 


Тости до Дня Народження.


Жили-були багач і бідняк. Біднякові втрачати було не чого і він веселився, гуляв, шашлик їв, горілку пиячив - загалом відривався. А багатій - не їв, не спав, не відпочивав, а все сидів і трясся над своїм золотом. І ось одного разу набридло багачу таке становище. "Що це таке", - подумав він, - "Я багатий, у мене багато грошей, і я не можу нормально жити". І тоді вирішив він віддати все своє золото бідняку. І ось, з тих пір, багач став жити і радіти, а бідняк змінився. Тепер він перестав їсти, пити, відпочивати - став трястися над своїм золотом.

Так вип'ємо ж за те, щоб ні гроші, ні слава, ні любов не завадили залишитися тобі щасливим і веселою людиною.

Колись бог виділив людині для життя 25 років, а коні, собаці, мавпи і всім іншим тваринам по п'ятдесят років. Образився чоловік, але так вирішив бог ...

Вирушив людина до тварин з тим, щоб вони подарували частину свого життя йому. Ось так і вийшло, що 25 років людина живе як людина, наступні 25 років оре як кінь, потім живе як собака, ну а наступні двадцять п'ять. років над ним сміються як над мавпою.

Так вип'ємо ж за те, щоб ____ прожив як мінімум ще сто років як людина! З днем народження тебе, дорогий!


В автошколі В Грузії здобувач водійських прав здає іспит. Інспектор пояснює дорожню ситуацію:
– Ти їдеш в машині по вузькій дорога. Зліва – високий-високий гір. Справа – крутий-крутий абрив. Раптом на дорозі – красивий дэвушка. А поруч з нею страшний-престрашный старух. Кого тиснути будэшь?
– Звичайно, бабу!
– Дурень!.. Гальма тиснути треба!
Так вип’ємо ж за те, щоб у важкій ситуації ми не забували натиснути на гальмо!

Одного разу до одного грузинського царя, який прославився своїми добрими справами, прийшов добрий чарівник і приніс йому три безцінних дару. Він сказав цареві наступні слова: — Перший мій дар — це здоров’я. Будь же ти міцний, могутній і непідвладний хвороб. Другий мій дар — забуття, яке позбавить твою пам’ять від страхів, смутку і біди пройшли. Нехай вони більше не обтяжують твоєї душі. Третій мій дар – дар інтуїції, яка завжди підкаже правильний вихід зі сформованої ситуації. І я, як цей чарівник, бажаю нашому дорогому ювіляру міцного здоров’я, забуття і інтуїції, яка вела його за життя самим правильним шляхом. За здоров’я ювіляра!

Дорогий іменинник! У день твого народження від усього серця бажаємо, щоб червоний «мерседес» твого життя легко і щасливо віз тебе по життю, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб дорога йшла по квітучому саду і щоб поруч були всі ті, у кого ти потребуєш. За твоє благополуччя і успіх!

День народження – прекрасне свято. Все найкраще в цей день – тільки для тебе. Не варто сумувати, що роки летять непомітно, потрібно радіти набутому досвіду і мудрості. Від щирого серця бажаю бачити в житті тільки найкраще, більше позитиву, менше суму, море радості, гори грошей, більше веселих моментів і величезний запас здоров’я. Піднімаємо келихи за тебе!

Кажуть, що головне в житті – це здоров’я. Мені здається, це не так. Бувають і здорові скиглії. По-моєму, в наші дні головне – це бадьорість духу і оптимізм. Тому бажаю тобі на все в житті дивитися з посмішкою, і тоді всі життєві негаразди тобі будуть по плечу!

Бажаю тобі сил таких, як у бика, мудрості – як у сови, завзятості – як у осла, витонченості – як у пантери, граціозності – як у газелі, здоров’я – як у слона. Ну і грошей стільки, скільки вся ця живність важить.


Давним-давно створив Бог землю. І наділив Він всяку тварь живу однаковою тривалістю життя – всім по 30 років. Працював кінь 20 років, шкода стало йому себе, вирішив він: «Віддам я десять років свого життя людині. Вона за цей час порозумнішає, придумає трактор, і мені жити стане легше». Сказано зроблено. Собака думає: «Друг я людині чи ні?». І теж віддала своїх 10 років. Тут і мавпа каже: «Я десь читала, що ми з людиною далекі родичі. Так що подарую і я їй десяток рочків». Ось і виходить, що живе людина 60 років: 30 років нормально, 10 років тяжко працює, як кінь, 10 років бігає, як собака, і ще 10 років зморщений, як мавпа. Вип’ємо за те, щоб наш іменинник прожив ще 100 років, але прожив їх по-людськи.

Наше життя – це сходи, і з кожним роком ми піднімаємося вгору ще на одну сходинку. Це неминучий процес, всі це знають. Тому потрібно навчитися звертати увагу на різні дрібниці навколо нас, які роблять нас щасливими і змушують посміхатися. У цьому, напевно, і полягає весь сенс життя. За тебе, іменинник! Наповнюй своє життя незабутніми моментами!

Бажаю, щоб у іменинника все ламалося: стіл – від частувань, гаманець – від доларів і євро, а ліжко – від задоволення.

Кажуть, що в житті потрібно до всього ставитися з часткою пофігізму. І найкращим виходом із ситуації є здатність забути все погане і зберегти в пам’яті все позитивне, сказати всім своїм кривдникам спасибі за безцінний досвід і просто йти далі з високо піднятою головою. Я хочу підняти цей келих за нашого винуватця торжества і побажати йому рівно стільки пофігізму, скільки необхідно, щоб не помічати людську дурість і злість. І стільки ж уважності, щоб завжди помічати хороші і позитивні вчинки!

Їхали три молодця по степу, і на дорозі їм попався величезний камінь. А на камені тому було напис викарбувано: «Хто направо піде – любов знайде, хто наліво зверне – здоров’я знайде, а хто прямо попрямує – на того багатство звалиться». Так вип’ємо ж за те, щоб тобі ніколи не доводилося вибирати між любов’ю, здоров’ям і багатством. Нехай всі ці блага завжди супроводжують тебе на будь-якому шляху.

З народженням людини в небі з’являється нова зірка. Залежно від того, як протікає її життя, вона світить то яскравіше, то тьмяніше. Хочу побажати Вам, щоб Ваше життя було повним новими враженнями, позитивними емоціями і радісними подіями і, відповідно, щоб Ваша зірка світила яскраво, затьмарюючи навколо всі інші!

Кажуть, що навіть найменша добра справу, важить більше ніж величезні обіцянки. Виходячи з цього я хочу підняти тост за нашого іменинника і побажати йому, що б його оточували люди, які могли б оцінити всі ті добрі і хороші вчинки, які він для них робить!

Нехай буде так: діти стануть гордістю, любов – нормою, друзі – опорою, гроші – великими, здоров’я – залізним, а життя – чудовим. Нехай всі сподівання здійснюються, всі двері відкриваються, фортуна привітно усміхається, мрії збуваються. За іменинника!

У кожного з нас бувають різні в житті моменти. Всі ми щось хочемо і до чогось завжди йдемо. Цей келих я хочу підняти за таку річ, як мотивація. Адже саме її нам частенько не вистачає, щоб закінчити те що почали або приступити до чогось нового. Так давайте вип’ємо за те, щоб стимул ніколи не зникав з горизонту нашого життя.

Кажуть, що день народження – сумне свято, бо роки летять, і стаєш ще на один рік старшим. Але для мене вік – це лише цифри. Не важливо скільки тобі років, важливо на скільки ти себе відчуваєш. Бажаю тобі відчувати себе завжди на вісімнадцять! За це і вип’ємо! За твою вічну молодість, нестаріючі серце і душу!

Колись, не має значення, скільки років тому, в одному з пологових будинків нашої країни народився чоловічок. І з його появою життя стало прекрасніше для батьків, бабусь і дідусів, вихователів, викладачів і, звичайно, друзів. Піднімемо келихи за людину, чия поява на світ прикрасило наші життя!

Хочеться підняти свій келих, і попросити інших зробити так само. Так як я пропоную випити за винуватця цього торжества, за іменинника. Вже багато було сказано теплих слів і багато ще буде сказано, але я хотів би в першу чергу побажати – здоров’я. Так як це той фундамент, на якому будується щастя, успіх і все наше життя! З Днем Народження!

Всі ми знаємо байку про працелюбну мурашку і легковажного метелика. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб наш іменинник вміло поєднував в собі якості обох цих героїв. За твоє вміння працювати і веселитися!

Давайте вип’ємо за цю чудову людину, що зібрала навколо себе прекрасну групу підтримки. За твої добрі справи і вірні думки, за доречні жарти і невгамовну фантазію. За те, що ти є в наших життях.


За твої прекрасні роки, за те, щоб завжди і скрізь супроводжувала удача і везіння ніколи не закінчувалося. За тебе, за твій будинок, за достаток і за здоров’я, я з великим задоволенням вип’ю до дна. Щастя тобі, терпіння, людей на яких можна завжди покластися і дивовижних подій. З Днем народження! Нехай в твоїй душі завжди горить промінчик надії.

День народження – свято шикарне. Як же здорово розуміти, що завдяки цьому дню, у нас з’явився такий чудовий, чуйний і добрий чоловік. Ну, і, звичайно ж, спасибі твоїм батькам за це. За них і вип’ємо!
 
 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНОВИНИ

 
     
©Привітання, тости та поздоровлення на всі свята українською мовою 2018